EN

1.07.2021, 08:44 Wersja do druku

Katowice. Studio Piosenki Metro zaprasza na warsztaty

Inne aktualności

12 lipca wystartują warsztaty organizowane przez Studio Piosenki Metro w Katowicach. Przed uczestnikami pięć dni zajęć wokalnych, aktorskich i tanecznych pod okiem artystów i możliwość zaistnienia na deskach warszawskiego teatru Studio Buffo. Trwają zapisy.

Warsztaty w Studiu Piosenki Metro w Katowicach poprowadzą: Marie Mariola Napieralska (studiowała wokalistykę jazzową w Chicago, od trzynastu lat jest artystką Teatru Buffo w Warszawie i trenerką wokalną zespołu Studio Buffo), Małgorzata Lewińska (absolwentka wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna) oraz Beata Urbańska (instruktor tańca w szkole musicalowej Janusza Józefowicza Studio Buffo).

- To będzie wyjątkowe wydarzenie. Udało nam się zaprosić do Katowic trzy wspaniałe osobistości, które podzielą się swoim doświadczeniem i we wspaniałej atmosferze poprowadzą praktyczne warsztaty z zakresu śpiewu, aktorstwa i tańca. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić część wakacji i dać sobie szansę na rozwój swoich pasji pod okiem i uchem profesjonalistów – tłumaczy Estera Sławińska-Dziurosz, organizatorka wydarzenia.

Uczestnicy powalczą też o możliwość pokazania się szerszej publiczności i występ na deskach warszawskiego teatru Studio Buffo.

- Spośród uczestników zostanie wyłoniona osoba, która w ramach akcji Metro Express weźmie udział w ogólnopolskim konkursie Studio Piosenki Metro #mikrofondlaCiebie. Oprócz nagród rzeczowych, do wygrania jest występ wraz z gwiazdami na scenie Studio Buffo - dodaje Estera Sławińska-Dziurosz.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Ucz się aktorstwa, graj na scenie. Studio Piosenki Metro w Katowicach zaprasza na warsztaty

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

MO

Wątki tematyczne