EN
18.07.2022, 10:21 Wersja do druku

Janowo. „Będzie śmiechu po pachy”. Wieczór stand-upu w Wiosce Artystycznej

Inne aktualności

Dwóch krakowskich komików, Krzysztof Kasparek i Alan Pakosz, przybyło nad morze, aby bawić publiczność podczas wieczorów stand-upu. Z programem „18+” wystąpią w poniedziałek, środę i piątek na letniej scenie Wioski Artystycznej Janowo.

- Będziemy prezentować nasze żarty, będziemy się starali rozmawiać widzów - mówi Alan Pakosz. - Będzie śmiechu po pachy. Nawet jeśli jest człowiek wysoki, co gra w NBA, to on będzie miał tego śmiechu tak dużo. A do tego będą prawdziwe, szczere i bardzo zabawne teksty - dodaje Krzysztof Kasparek.

Wieczory stand-upu przeznaczone tylko dla widzów pełnoletnich zaczynają się 18, 19 i 20 lipca o godz. 20.15.

***

Alan Pakosz znany jest m.in. z Grupy AD HOC, Kabaretu PUK i licznych realizacji telewizyjnych. Aktor, improwizator, komik, a także stand-uper. Nie boi się improwizacji na scenie. Z urodzenia Krakus, z zamiłowania stały bywalec Wioski Artystycznej Janowo. Gościć w Janowie będzie już po raz czwarty!

Krzysztof Kasparek to reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Od pięciu lat dumny posiadacz lat 30 (liczy na więcej). W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

***

Wioska Artystyczna Janowo to kulturalno-artystyczne miejsce w gminie Karnice koło Rewala, w województwie zachodniopomorskim. Do końca wakacji na turystów i okolicznych mieszkańców spragnionych artystycznych wrażeń czekają m.in. spektakle dla dzieci i dorosłych, koncerty, wystawy, gra wiejska oraz dwa pokoje zagadek. Aktorzy i muzycy będą się tam pojawiać na trzech scenach, na których zagrają przede wszystkim spektakle improwizowane, czyli takie, w których to publiczność decyduje o tym, co wydarzy się na scenie. Od pięciu lat w Janowie odbywają się też wernisaże, warsztaty, pogadanki oraz wieczory autorskie. Pomiędzy spektaklami można odwiedzić m.in. galerie z wystawami zdjęć, obrazów i rysunków, kawiarnię z domowym ciastem oraz stoiskami z produktami eko, jak również antykwariat i księgarnię.

Bilety dostępne są na stronie www.janowo.art lub bezpośrednio przed występem.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne