Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci IV edycja

Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci IV edycja (od 28.05.2016 do 03.06.2016)

Organizator

Wrocławski Teatr Lalek

pl .Teatralny 4, 50-051 Wrocław

28/05 - Sobota
11:00 A niech to Gęś kopnie! Teatr Animacji (Poznań) / Scena Kameralna (9+)
12:00 Camera obscura / warsztaty fotograficzne / Ogród Staromiejski (6-9 lat)
13:00 A niech to Gęś kopnie! Teatr Animacji (Poznań) / Scena Kameralna (9+)
14:00 Co może książka? warsztaty tworzenia picture booków / Sala Warsztatowa (5+)
17:00 Uroczysta Gala jubileuszu 70-lecia Wrocławskiego Teatru Lalek / otwarcie Przeglądu / Duża Scena
18:30 Yemaya - Królowa Mórz premiera Wrocławski Teatr Lalek / Duża Scena (6+)
***
29/05 Niedziela
11:00 Yemaya - Królowa Mórz Wrocławski Teatr Lalek / Duża Scena(6+) 11:00 (po spektaklu spotkanie z twórcami)
11:00 Dzyń! / integracyjne warsztaty sensualne / Sala Warsztatowa (3-5)
12:00 The Way Back Home Teater Refleksion (Dania) / Branar Téatar (Irlandia) Scena Kameralna (4-8)
12:00 Zdrowa śniadaniówka / warsztaty kulinarne / Ogród Staromiejski (6+)
13:00 Z psem za pan brat / warsztaty bezpiecznego obcowania z psami / Scena Letnia (7+)
13:00 Dzyń! / integracyjne warsztaty sensualne / Sala Warsztatowa (6-8)
14:00 The Way Back Home Teater Refleksion (Dania) / Branar Téatar (Irlandia) Scena Kameralna (4-8)
14:30 Uruchom ciało! / warsztaty choreograficzne / Scena Letnia (7-10)
16:00 JA co to takiego? / warsztaty tworzenia picture booków / Sala Warsztatowa (8-12)
17:00 Swingowa potańcówka / warsztaty i pokazy taneczne / Scena Letnia(b/o)
18:00 Czekając na Otella Teatr Ekipa (Warszawa) / Scena na Piętrze (16+)(po spektaklu spotkanie z twórcami)
19:00 Park Animacji / Niedzielny Wieczorek Filmowy i podchody parkowe / Ogród Staromiejski (3- 6)
***
30/05 Poniedziałek
10:00 70- lat WTL / warsztaty filmowe / Sala Warsztatowa (13-16)
10:00 Dziadki, dziatki Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" (Kielce) / Scena Kameralna (4+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
10:30 Alfabet teatru / warsztaty plastyczne / Scena Letnia (6-10)
12:00 Bestia Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze / Duża Scena (13+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
17:30 A Mano Teatr El Patio (Hiszpania) / Scena na Piętrze(6+)
17:30 Alfabet teatru / warsztaty teatralne / Foyer I piętro (6-10)
18:30 Swingowa potańcówka / warsztaty taneczne / Scena Letnia(b/o)
***
31/05 Wtorek
9:30 Robot i Motylek Białostocki Teatr Lalek / Scena Kameralna (4+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
9:30 Kręcipupa Wrocławski Teatr Lalek / LALE.Teatr/ Scena na Piętrze (1-5)
10:00 Dobrze, że jesteś Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu / Duża Scena (4+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
10:00 Klub Komediowy / warsztaty improwizacji / Sala Warsztatowa (7-12)
11:00 Śmiertelnie trudna gra Teatr 21 / Instytut im. J. Grotowskiego/ Studio Na Grobli (ul. Na Grobli 30/32) (7-9)
12:00 Robot i Motylek Białostocki Teatr Lalek / Scena Kameralna (4+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
12:30 70- lat WTL / warsztaty filmowe / Sala Warsztatowa (13-16)
12:30 Camera obscura / warsztaty fotograficzne / Ogród Staromiejski (10-15 lat)
13:00 Kołysanki, Mruczanki, Lulajki / warsztaty kołysankowe / Scena na Piętrze (6-18 mies)
17:30 Kołysanki, Mruczanki, Lulajki / warsztaty kołysankowe / Scena na Piętrze (6-18 mies)
18:30 Swingowa potańcówka / Scena Letnia warsztaty taneczne (b/o)
***
1/06 środa
9:30 Momotaro Teatr IMKA (Warszawa) / Duża Scena (5+)
9:30 flying & falling Theater o.N. (Niemcy) / Scena Kameralna (2+)
10:00 Muzyka w teatrze. Edukacja i kreacja / warsztaty muzyczne / Scena na Piętrze (7-10)
10:00 70- lat WTL / warsztaty filmowe Sala Warsztatowa (13-16)
10:30 Sensoplastyka / warsztaty Plastyki Sensorycznej / Ogród Staromiejski (0-6)
11:00 Uruchom ciało! / warsztaty choreograficzne / Scena Letnia (6-9)
11:30 Momotaro Teatr IMKA (Warszawa) / Duża Scena (5+) ( po spektaklu spotkanie z twórcami)
12:00 flying & falling Theater o.N. (Niemcy) / Scena Kameralna (2+)
17:30 LABirynt Art Fraction Foundation / Foyer I piętro (0-3)
17:30 Opowieści dziwnej treści / warsztaty scenograficzne / Ogród Staromiejski (3-5)
17:30 Sztuka dzieci, sztuka dla dzieci / warsztaty dla rodziców i opiekunów / prowadząca: Agnieszka Stein / Scena na Piętrze
17:30 Klub Komediowy / warsztaty improwizacji / Sala Warsztatowa (7-12)
18:30 Swingowa potańcówka / warsztaty taneczne / Scena Letnia (b/o)
***
2/06 czwartek
9:00 Muzyka w teatrze. Edukacja i kreacja / warsztaty muzyczne / Scena na Piętrze (7-10)
10:00 Remus Miejski Teatr Miniatura (Gdańsk) / Duża Scena (10+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
10:00 Cyk cy ryk cyk / warsztaty teatralno-ruchowe / Ogród Staromiejski(3-5)
12:00 Zagadkowe brzmienia / warsztaty muzyczne / Ogród Staromiejski ( 3-5)
13:00 Stopklatka Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu / Scena Kameralna (14+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
17:30 LABirynt Art Fraction Foundation / Foyer I piętro (0-3)
17:30 Zrób sobie teatr / warsztaty teatralne / Sala Warsztatowa (3-5)
18:30 Swingowa potańcówka / warsztaty taneczne / Scena Letnia (b/o)
***
3/06 Piątek
10:00 Chodź na słówko 2 / Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu / Scena Kameralna (7+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
11:00 Animuj Miasto / intermedialna czytanka i działania twórcze /Centrum Sztuki WRO (ul. Widok 7) (10-12)

12:00 Chodź na słówko 2 / Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu / Scena Kameralna (7+) (po spektaklu spotkanie z twórcami)
20:00 Mistrz i Małgorzata Teatro Tatro (Słowacja) / Instytut im. J. Grotowskiego / Studio Na Grobli (ul. Na Grobli 30/32) (18+) 20:00
***
4/06 Sobota
11:00 Może morze Wrocławski Teatr Lalek / Scena Kameralna (5+)

Archiwum