Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci III edycja

Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci III edycja (od 29.05.2015 do 03.06.2015)

Organizator

Wrocławski Teatr Lalek

pl .Teatralny 4, 50-051 Wrocław

29/ 05
PIĄTEK
10.00 OŁ, BEJBE, BEJBE! - warsztaty pisania piosenek (13+) cz.1 / cykl - cz.1 / dla grup zorganizowanych
10.00 TWORZENIE TUNNEL BOOKÓW - warsztaty plastyczne (6-12) / dla grup zorganizowanych
17.00 GIMNASTYKA WYOBRAŹNI - warsztaty tworzenia opowieści (7-12)

18.00 NOC BEZ KSIĘŻYCA - premiera / Wrocławski Teatr Lalek (4+)

***
30/ 05
SOBOTA
11.00 LITERATURA W PIELUCHACH -KOLORY- warsztaty teatralno-muzyczne (1-3)

11.00 ANIMUJ SIĘ! - warsztaty animacji poklatkowej (6+)

11:00 WERNISAŻ WYSTAWY TOMASZA BRODY

12.00 ILUSTRACJA-EKSPRESJA - warsztaty inspirowane japońskim teatrem bunraku (5-7)

12.00 TWORZENIE TUNNEL BOOKÓW - warsztaty plastyczne (6-12)

13.00 OSTATNIA SZTUCZKA GEORGES'A MÉLISA (7+) / Teatr Drak (Hradec Králové)

14:30 IWONA, KSIĘŻNICZKA Z BURBONA - czytanie sztuki Magdaleny Fertacz

15.00 CAMERA OBSCURA - warsztaty fotograficzne (8-12)

15:30 RUCHY MŁODZIEŻOWE panel dyskusyjny poświęcony teatrowi dla młodego widza

16.00 WARSZTATY TEATRU DUŻEJ FORMY (5-16) / cykl - cz.1

17.00 GIMNASTYKA WYOBRAŹNI - warsztaty tworzenia opowieści (7-12)

19.00 W ŚRODKU SŁOŃCA GROMADZI SIĘ POPIÓŁ (16+) / Wrocławski Teatr Lalek

***
31/ 05
NIEDZIELA
10:30 WERNISAŻ WYSTAWY ROBERTA ROMANOWICZA

11.00 ANIMUJ SIĘ! - warsztaty animacji poklatkowej (6+)

11.00 LITERATURA W PIELUCHACH -RUCH- warsztaty teatralno-muzyczne (1-3)

12.00 MAGICZNY TEATRALNY AUTOMAT (b/o) / Teatro Tatro (Nitra)

13.00 LITERATURA W PIELUCHACH - warsztaty teatralno-muzyczne (1-3)

13.00 WŁADCA SKARPETEK (3+) / Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

13:30 ILUSTRACJA-EKSPRESJA - warsztaty inspirowane japońskim teatrem bunraku (5-7)

1400 TWORZENIE TUNNEL BOOKÓW - warsztaty plastyczne (6-12)

15.00 CAMERA OBSCURA - warsztaty fotograficzne (8-12)

15.00 OSTATNIA SZTUCZKA GEORGES'A MÉLISA (7+) / Teatr Drak (Hradec Králové)

17.00 GIMNASTYKA WYOBRAŹNI - warsztaty tworzenia opowieści (7-12)

17:30 WARSZTATY TEATRU DUŻEJ FORMY (5-16) / cykl - cz.2

18.00 MAGICZNY TEATRALNY AUTOMAT (b/o) / Teatro Tatro (Nitra)

***
01 / 06
PONIEDZIAŁEK
10.00 OŁ, BEJBE, BEJBE! - warsztaty z pisania piosenek (13+) / cykl - cz.2 / dla grup zorganizowanych
10.00 KSERO w OGRODZIE - warsztaty fotograficzne (6-9) / dla grup zorganizowanych
10:00 TESLA VS EDISON, CZYLI Z PRĄDEM LUB POD PRĄD / pokaz zamknięty
10:00 WŁADCA SKARPETEK (3+) / Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

12:00 NAJMNIEJSZY BAL ŚWIATA (6+) / Teatr Zagłębia (Sosnowiec)

13:15 TESLA VS EDISON, CZYLI Z PRĄDEM LUB POD PRĄD / pokaz zamknięty
17.30 ANIMUJ SIĘ! - warsztaty animacji poklatkowej (6+)

17.30 WARSZTATY TEATRU DUŻEJ FORMY (5-16) / cykl - cz.3

17.30 LITERATURA W PIELUCHACH -DŹWIĘKI- warsztaty teatralno-muzyczne (1-3)

***
02 / 06
WTOREK
10.00 OŁ, BEJBE, BEJBE! - warsztaty z pisania piosenek (13+) / cykl - cz.3 / dla grup zorganizowanych

10.00 BRZYDKIE KACZĄTKO (5+) / Miejski Teatr Miniatura (Gdańsk)

11:00 ILUSTRACJA-EKSPRESJA - warsztaty inspirowane japońskim teatrem bunraku (8-12) / dla grup zorganizowanych

12.00 KSERO W OGRODZIE - warsztaty fotograficzne (9-12) / dla grup zorganizowanych
13:00 PO SZNURKU (10+) / Wrocławski Teatr Lalek

17.30 PAN SATIE (1-5) / Teatr Atofri (Poznań)

17.30 WARSZTATY TEATRU DUŻEJ FORMY (5-16) / cykl - cz.4

***
03/ 06
ŚRODA
10.00 OŁ, BEJBE, BEJBE! - warsztaty z pisania piosenek (13+) / cykl - cz.4 / dla grup zorganizowanych
10.00 ILUSTRACJA-EKSPRESJA - warsztaty inspirowane japońskim teatrem bunraku (8-12) / dla grup zorganizowanych

10.00 PIOTRUŚ i WILK (3+) /Białostocki Teatr Lalek

10.00 ŚLADY (2+) / Teatr Atofri (Poznań)

13.00 MĘCZENNICY (14+) / Teatr Dramatyczny im. J.Szaniawskiego w Wałbrzychu i Teatr Współczesny w Szczecinie

16.00 WARSZTATY TEATRU DUŻEJ FORMY (5-16) / cykl - cz.5

17:00 ZAKOŃCZENIE
17:30 ŚLADY (2+) / Teatr Atofri (Poznań)

Archiwum