EN

15.04.2021, 08:22 Wersja do druku

Internet. Najciekawsze wydarzenia online

Inne aktualności

 Premiera książki Marcina Wichy, balet "Romeo i Julia" Krzysztofa Pastora i "Wstyd" z Teatru Współczesnego w Warszawie. Polecamy najciekawsze wydarzenia online.


Radiohead na ratunek

Rok temu w kwietniu Radiohead, podobnie jak inni artyści, otworzyli swoje archiwa, by pomóc fanom przetrwać koncertową próżnię. Teraz znów jesteśmy pozbawieni muzyki na żywo. By ukoić tę dolegliwość, na ratunek znów przybywają Radiohead, którzy po raz kolejny zapraszają do swojej biblioteki. W każdy piątek o godz. 21 (polskiego czasu) zespół będzie wrzucał na swój kanał youtube'owy któryś z archiwalnych koncertów. Na pierwszy ogień poszedł występ ze stycznia 2008 roku z popularnego londyńskiego klubu 93 Feet East. Koncert odbył się z okazji wydania przez zespół płyty "In Rainbows" (która ukazała się pod koniec 2007 r.). Kolejna odsłona cyklu już w piątek wieczorem. Łukasz Kamiński • Koncert Radiohead - piątek, 16 kwietnia. Godz. 21. Transmisja na YouTubie Radiohead. Dostęp darmowy.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Almodóvar z arcydziełem, Radiohead z kołem ratunkowym. Najciekawsze wydarzenia online

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne