EN
21.12.2020, 13:07 Wersja do druku

Internet. Mela Koteluk śpiewa Baczyńskiego, w Operze Narodowej wielkie kolędowanie

Inne aktualności

Przedświąteczny czas nie jest wcale zdominowany przez kolędowanie, chociaż i tego nie zabraknie w repertuarze wydarzeń online. W tym tygodniu zdecydowanie gra muzyka: od miksu gatunkowego z RPA przez jazz na poezji śpiewanej kończąc.

Od połowy listopada kultura ponownie przeszła na tryb online. Jak długo ten stan potrwa? Tego na ten moment nie wie nikt. Wybraliśmy najciekawsze wydarzenia kulturalne online na najbliższe dni.

Mela Koteluk i Kwadrofonik, FINA na ucho 

21 grudnia 

Mela Koteluk to jedna z najbardziej lubianych polskich wokalistek alternatywnej sceny popowej. Autorka “Żurawi origami”, “Melodii ulotnej” i “Fstryg” nagrała wspólny album z grupą Kwadrofonik z poezją Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Album “Astronomia poety. Baczyński” ukazała się latem tego roku. W ramach cyklu FINA na ucho będzie można posłuchać materiały z płyty na żywo. Transmisja o godz. 20 na facebookowym profilu FINA Wałbrzyska 3/5.

Ocean Opowieści: Szczepkowska czyta Stanisławską 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Mela Koteluk śpiewa Baczyńskiego, w Operze Narodowej wielkie kolędowanie. Polecamy wydarzenia online przed świętami

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Trójmiasto” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

murasz

Data publikacji oryginału:

21.12.2020 09:19

Wątki tematyczne