Interdisciplinary Fringe Festival Wrocław I edycja

Interdisciplinary Fringe Festival Wrocław I edycja (od 14.09.2011 do 07.10.2011)

Organizator

Centrum Sztuki Impart

ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Program nurtu głównego
14.09. 2011 (środa)

SIBEL KOSE & Z. LEWANDOWSKI TRIO- OTWARCIE FESTIWALU godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Turcja, Polska)
***
15.09.2011 (czwartek)

OPAT- Grupa Teatralna TE-O-KA godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Polska)

MALARZ PATRZY NA WROCŁAW- zbiorowa wystawa godz. 19:00, galeria ImpArt (Polska)

INWIGILATOR- projekt Pawła Modzelewskiego godz. 19:00, galeria "Na Dole" (Polska)
***
16.09.2011 (piątek)

JOHN MORAN...AND HIS NEIGHBOR, SAORI godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (USA)

ZDZISŁAW NITKA- TŁUMACZENIE SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ LISKOWI godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
***
17.09.2011 (sobota)

JOHN MORAN...AND HIS NEIGHBOR, SAORI godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (USA)

MICHAŁ ZYGMUNT- KONCERT godz. 20:30, sala kameralna (Polska)
***
18.09.2011 (niedziela)

ZŁAMANE PAZNOKCIE. RZECZ O MARLENIE DIETRICH godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
***
21.09.2011 (środa)

ARDEF- premiera monodramu Anny Skubik godz. 20:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

ANDRZEJ DUDEK- DÜRER- Przekraczanie godz. 19:00, sala filmowa CS Impart (Polska)
***
22.09.2011 (czwartek)

KOMPLEKS PORTNOYA- TEATR KONSEKWENTNY godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
***
23.09.2011 (piątek)

LENINGRAD- spektakl muzyczny godz. 19:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
***
24.09.2011 (sobota)

EYES IN THE COLORS OF THE RAIN- RootlessRoot Company godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Grecja, Słowacja)

EDGAR ALLAN POOH: RAVEN- Teatr Vesele Skoky godz. 20:30, sala kameralna CS Impart (Czechy)
***
25.09.2011 (niedziela)

PUNKTY MISTYCZNE- Piotr Piesiewicz godz. 15:00, Rynek- Wrocław (Polska)

WIELKI EGZAMIN- spektakl wokalno- muzyczny, reż. J. Szydłowski (Polska)
***
26.09.2011 (poniedziałek)

REQUIESCAT- Spółdzielnia Theatralia godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Włochy)
***
27.09.2011 (wtorek)

REQUIESCAT- Spółdzielnia Theatralia (godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Włochy)

SPECIAL JAZZ SEXTET- koncert, godz. 20:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

ZŁOTA KACZKA - przedstawienie dla dzieci, godz. 10:00, sala kameralna CS Impart
***
28.09.2011 (środa)

SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT - "Exercises for Hero"

SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT - "Billions"

ROBERT JARMUŻEK - koncert, godz. 21:00 kawiarnia "Autograf" CS Impart
"Najlepiej na zdjęciu" - spektakl grupy warsztatowej Romaina Ravenela godzina 18:00
***
29.09.2011 (czwartek)

SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT- "Patchwork. Model techniczny"

SCHOOL FOR NEW DANCE DEVELOPMENT- "D.I.Y. Dive in Yourself"
***
02.10.2011 (niedziela)

AKCJA GRUPY STARY BANAN godz. 16:00, ul. Świdnicka k. Rynku (Polska)

ŚWIĘTO WIOSNY- teatr tańca godz. 18:00, sala teatralna CS Impart (Polska, UK, Szwecja)
***
04.10.2011 (wtorek)

WSZYSTKO, CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O TEATRZE, A BOICIE SIĘ ZAPYTAĆ- Teatr Montownia, godz. 18:00, sala kameralna CS Impart (Polska)

SZELMOSTWA SKAPENA- Teatr Montownia, godz. 21:00, sala kameralna CS Impart (Polska)
***
05.10.2011 (środa)

MARCIN FIC QUINTET- koncert jazzowy, godz. 19:00, sala kameralna (Polska)
***
07.10.2011 (piątek)

TRAKTAT O MANEKINACH- Teatr Wierszalin, godz. 19:00, sala teatralna CS Impart (Polska)



**************
Home Program Program nurtu off
Program nurtu off



14.09. 2011 (środa)

WYSTAWA FOTOGRAFII DUNVAEL - galeria CS Impart (potrwa do końca festiwalu)

15.09.2011 (czwartek)

TRUE LOVE STORIES - hall w CS Impart

W KRĘGU MŁODEJ FIGURACJI - Galeria Sztuki Współczesnej Platon, ul. Krupnicza 13

17.09.2011 (sobota)

TOMDANCE. "LIFESCAN" - godzina 19:00, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

KULTURA MIĘSA, Browar Mieszczański

18.09.2011 (niedziela)

DZIECI INNEGO BOGA, godzina 17:00, sala teatralna CS Impart

ANNA BIERNACKA. "M" - godzina 20:30, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

20.09.2011 (wtorek)

ALVOR STREET DUST - godzina 19:00, Puzzle, Przejście Garncarskie 2

21.09.2011 (środa)

KWIK - godzina 19:00, Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

22.09.2011 (czwartek)

MY, WY, ONI - godzina 19:30, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

PĘTLA. "IMAGINACJE" - godzina 20:30, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

CAMERO CAT. "MAD TEA PARTY", godzina 21:00, Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100

23.09.2011 (piątek)

CIAŁO, godzina 20:30, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

MAGDALENA PESZKOWSKA. "SITUATION" - wernisaż godz 19.00, Galeria U, ul. Jedności Narodowej 93,

25.09.2011 (niedziela)

GRUPA LATIGA, godzina 19:00, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

MAANALAINEN - godzina 20:00, Puzzle, Przejście Garncarskie 2

26.09.2011 (poniedziałek)

KATARZYNA WOŁODKIEWICZ. "PIESZCZOT" - godz. 18:00, Galeria - Pracownia Academia Nova, pl. Solny 14A (patio)

27.09.2011 (wtorek)

WATT, godzina 19:00, Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

28.09.2011 (środa)

WYSTAWA MALARSTWA I RYSUNKU - godz. 18:00, Pracownia Artystyczna Fenomenarium, ul. Sienkiewicza 6D,

NEIRO (mim), godzina 19:00 Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

29.09.2011 (czwartek)

WATT, godzina 19:00, Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

NA DWORZE YORICKA, godzina 20:00, Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100

30.09.2011 (piątek)

EWA STAROŃ - NOWY MANIFEST, godzina 20:30

GRUPA FOREVENT. "SENSNU", 20:30, Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100

03.10.2011 (poniedziałek)

W. WIKTORCZYK. "OdRuch", godzina 19:00, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

SIN SENAL. "CAMPO", godzina 20:00, Puzzle, Przejście Garncarskie 2

04.10.2011 (wtorek)

ŚLUB, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

TO-QUE (M. SADO), godzina 17:00, Hall

05.10.2011 (środa)

ŚLUB, Centrum Inicjatyw Artystycznych, ul. Sienkiewicza 8a

WINEGRET. "Opowieści z szafy", godzina 20:00, Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

DOMOWE DUCHY, godzina 20:00, Nietota, ul. Kazimierza Wielkiego 50

06.10.2011 (czwartek)

DOMOWE DUCHY, godzina 20:00, Nietota, ul. Kazimierza Wielkiego 50

TEATR BYWALNIA. "HEINE", godzina 20:00, Puzzle, Przejście Garncarskie 2

SYSTEM, godzina 19:00, sala kameralna, CS Impart

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów