EN

28.06.2021, 11:59 Wersja do druku

Gorzów Wlkp. Scena Letnia zaprosi miłośników teatru już 19. raz

Inne aktualności

W piątek - już po raz dziewiętnasty! - ruszy Scena Letnia Teatru Osterwy. Wakacje upłyną koncertowo. Ucieszą się fani m.in. Leonarda Cohena, musicali czy Krzysztofa Komedy. Pisze Jarosław Miłkowski w Gazecie Lubuskiej.

- Tegoroczna edycja, owszem, w większości będzie muzyczna. Koncerty będą jednak bardziej teatralne - mówi nam Ewa Kunicka z Teatru Osterwy. W najbliższy piątek wystartuje kolejny sezon Sceny Letniej. To będzie już 19. edycja! Cykl spektakli, recitali i koncertów potrwa pięć weekendów.

Piątki dla dzieci

Tak jak w poprzednich latach, początek weekendu zarezerwowany jest dla najmłodszych. W każdy piątek o 12.00 odbywać się będzie spektakl dla dzieci. W ten najbliższy, na inaugurację Sceny Letniej, warszawski Teatr Odskocznia zaprezentuje spektakl „Prot i Filip”. To zabawna opowieść o dwóch przyjaciołach, którzy nie przepuszczają żadnej okazji, żeby spłatać sobie figle. Dlaczego na przedstawienie warto zabrać swoje dzieci? Bo przez teatr nauczą się one, jak wielką wartością w życiu każdego człowieka jest przyjaźń i szacunek dla drugiej osoby.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Gorzów. Scena Letnia zaprosi miłośników teatru już 19. raz. Co w programie?

Źródło:

„Gazeta Lubuska” online

Link do źródła

Autor:

Jarosław Miłkowski

Data publikacji oryginału:

28.06.2021 08:12

Wątki tematyczne