EN

14.06.2021, 15:38 Wersja do druku

Gdańsk. Wielka premierowa uczta w Teatrze Wybrzeże

Teatr Wybrzeże zaprasza na nadchodzące wydarzenia - premierowe pokazy "Fausta" w reż. Radka Stępnia, "Powarkiwań drogi mlecznej" w reż. Adama Orzechowskiego, "Niepokoju" w reż. Grzegorza Wiśniewskiego i "Awantury w Chioggi" w reż. Pawła Aignera. 

fot. Dominik Werner

Drodzy widzowie, trwa wielka premierowa uczta w Teatrze Wybrzeże! Za nami premiera BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty, a już w najbliższą sobotę, 19 czerwca na Scenie Malarnia wystawimy FAUSTA Goethego, w którym tytułową rolę zagra Mirosław Baka. Spektakl wyreżyseruje Radek Stępień. 9 lipca również na Scenie Malarnia odbędzie się premiera POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego. 23 lipca serdecznie zapraszamy na Scenę Kameralną na polską prapremierę NIEPOKOJU Iwana Wyrypajewa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego z Dorotą Kolak w roli głównej. Szczegółowy repertuar na sierpień ogłosimy niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że w tym czasie odbędzie się premiera AWANTURY W CHIOGGI Carlo Goldoniego w reżyserii Pawła Aignera!

Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Jednocześnie informujemy, że widownia na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże zostaje zmniejszona do 50% (do 75% od 26 czerwca), a ich prezentacja odbywa się przy zachowaniu sanitarnego regulaminu wprowadzonego na czas epidemii.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne