EN

14.06.2021, 12:11 Wersja do druku

Gdańsk. Półkolonie teatralne z aktorami i pedagożką z Teatru Miniatura

Inne aktualności

Zostań teatralnym szpiegiem! - pod takim hasłem odbędzie się „Letni kurs dekryptażu” - letnie półkolonie dla młodzieży w wieku od 10 do 13 lat, prowadzone przez aktorów Wojciecha Stachurę i Krystiana Wieczyńskiego, oraz pedagożkę teatru Monikę Tomczyk, z Miejskiego Teatru Miniatura. Zajęcia potrwają dwa tygodnie, od 19 do 30 lipca. Zapisy przyjmowane są do 30 czerwca.

Tematem „Letniego kursu dekryptażu”, organizowanego w drugiej połowie lipca przez Teatr Miniatura, będzie zabawa w szpiegowanie rzeczywistości - jej dekodowanie, a potem kodowanie w teatralne działanie. Uczestnicy przekonają się, że każdy ślad oraz trop mogą być inspirujące do artystycznej wypowiedzi i spędzenia wakacji w twórczy sposób.

Zajęcia będą się odbywały w teatrze i jego okolicach. Warsztatowicze będą ćwiczyli spostrzegawczość i uważność na to, co ich otacza, sprawdzą, jak to jest przyjmować różne role i grać je przekonująco i spróbują sami zakodować ważny dla nich przekaz w finałowym pokazie, który będzie można zobaczyć na Dużej Scenie teatru 30 lipca. Możliwe, że nie tylko na scenie, ale również w różnych miejscach teatru i poza nim - wszystko zależy od kreatywności i chęci uczestników.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Półkolonie teatralne z aktorami i pedagożką z Teatru Miniatura. Zapisy już ruszyły

Źródło:

www.gdansk.pl
Link do źródła

Autor:

oprac. AO

Data publikacji oryginału:

12.06.2021

Wątki tematyczne