EN

31.05.2022, 10:23 Wersja do druku

Bydgoszcz. świętowanie Dnia Dziecka nie tylko 1 czerwca

Inne aktualności

Dzień Dziecka już jutro - w środę i to dobry pretekst, by Święto Dzieci celebrować dłużej - także w weekend. W Bydgoszczy atrakcji zatem nie zabraknie od 1 do 5 czerwca!

Do wspólnego świętowania Dnia Dziecka jutro w godz. 16-19 - zaprasza Pałac Młodzieży (ul. Jagiellońska 27), który organizuje kolorową i pełną pozytywnej energii imprezę przed swoją siedzibą. Będą konkursy z nagrodami, występy na plenerowej scenie, malowanie, rzeźbienie figur z balonów, tańce, śpiew, a także gry sprawnościowe i interaktywne, rozmaite konkurencje sportowe, malowanie twarzy, pamiątkowe fotografie. Pałac Młodzieży otworzy także drzwi do wszystkich swoich pracowni. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Obsypani kolorami

Dzień Dziecka powinien być kolorowy. Jeżeli jesteście fanami obsypywania się proszkami Holi, to będzie ku temu okazja - l czerwca w godz. 17.30-20 przy SISU Arena (ul. Toruńska 59) i 5 czerwca (sobota) w godz. 15-19 na Różopolu w Myślęcinku. Na obie imprezy wstęp jest bezpłatny, ale ich organizatorzy zastrzegają, że ze względów bezpieczeństwa nie można wnosić własnych proszków.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Dzień Dziecka będziemy świętować nie tylko 1 czerwca! Sprawdziliśmy, co będzie się dziać

Źródło:

Express Bydgoski nr 125