EN

18.08.2021, 11:05 Wersja do druku

Białystok. Szykuje się kulturalne zakończenie wakacji w kawiarni teatralnej Lalki

Inne aktualności

BTL Lalki - kawiarnia teatralna przygotowuje ofertę kulturalnych wydarzeń. Jeszcze w sierpniu czekają nas koncerty oraz potańcówka. Pisze Anna Kulikowska na stronie bialystokonline.pl.

W piątek (20.08), o godz. 20:00 rozpocznie się koncert zespołu Blue Ark. Wokalistką jest charyzmatyczna Anna Bezubik, która była uczestniczką "Szansy na sukces". W swoim repertuarze zespół ma znane utwory, jednak interpretuje je na swój sposób.

Natomiast w sobotę (21.08) kawiarnia wypełni się muzyką jazzową. A to za sprawą Julii Kuzyki oraz Łukasza Bojaczuka. Towarzyszyć im będzie młody pianista — Mateusz Głogowski, student bydgoskiej Akademii Muzycznej. Koncert zacznie się także o godz. 20:00.

Na zakończenie wakacji lokal proponuje potańcówkę z Kapelą Batareja. Już w piątek (27.08), od godz. 20:00 będzie można potańczyć do muzyki tradycyjnej.

Batareja powstała w 2017 r w Białymstoku. Jest zafascynowana muzyką tradycyjną z różnych stron Polski. Najczęściej sięga jednak po repertuar jej wschodniej części – muzykę Suwalszczyzny, Podlasia, Lubelszczyzny, a także wschodniego pogranicza. Zespół gra na potańcówkach wiejskich, miejskich oraz imprezach plenerowych, prowadzi zabawy muzyczne dla małych i dużych.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Szykuje się kulturalne zakończenie wakacji w kawiarni teatralnej Lalki

Źródło:

Białystok Online

Link do źródła

Autor:

Anna Kulikowska

Data publikacji oryginału:

17.08.2021 08:01

Wątki tematyczne