EN

18.01.2022, 10:48 Wersja do druku

Białystok. Odwołane koncerty "We love Chopin" z powodu COVID-19

Inne aktualności

W piątek (21.01) oraz w sobotę (22.01) miały odbyć się koncerty baletowe "We love Chopin". Jednak zostały one odwołane z powodu zakażenia koronawirusem wśród artystów baletu Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Z powodu potwierdzonego przypadku zachorowania na COVID-19 wśród artystów baletu OiFP, spektakl baletowy "We love Chopin" w piątek został odwołany. Także spektakl sobotni nie odbędzie się.

Bilety na odwołane wydarzenie OiFP, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1 do 30 stycznia. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na odwołane wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się z biurem organizacji widowni w dni powszednie w godz. 8.00–16.00 pod nr. tel. 85 306 75 06/04.

Bilety, które zostały kupione w serwisie Bilety24, zostaną zwrócone automatycznie.

Natomiast w niedzielę (23.01), o godz. 18:00 odbędzie się Koncert Karnawałowy na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Zagra orkiestra pod batutą Mirosława Jacka Błaszczyka. W programie znajdą się arie operowe, operetkowe i piosenki musicalowe w wykonaniu operowych solistów.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka bilety na Koncert Karnawałowy można kupić ze specjalnym 30-procentowym rabatem na hasło "Zabierz Dziadków do Opery". Promocja obowiązuje w kasie biletowej i przy zakupach online (należy wpisać hasło: ZABIERZDZIADKOWDOOPERY).

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Odwołane koncerty "We love Chopin" z powodu COVID-19

Źródło:

Białystok Online

Link do źródła

Wątki tematyczne