22.07.2020, 17:10 Wersja do druku

Warszawa. "Matka i córka" na Festiwalu Mozart Junior

mat. organizatora

23 lipca o godz. 19.00 Warszawska Opera Kameralna zaprasza na premierowy spektakl pt. „Matka i córka” oraz towarzyszący mu panel „Dorosłe dzieci” w trakcie trwającego Festiwalu Mozart Junior.

„Matka i córka” to autorska inscenizacja w reżyserii Tadeusza Kabicza (opieka artystyczna Michała Znanieckiego), dotycząca kontekstów twórczości Wolfganga Amadeusza Mozarta i jego relacji rodzinnych. Spektakl powstał we współpracy z Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania działającym na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Jako wykonawcy wystąpią podopieczni Centrum.

Przedstawienie porusza tematykę ograniczeń, pokonywania barier i wykluczenia z życia w społeczeństwie. Przekaz online pozwoli na dotarcie do młodych widzów, którzy na co dzień żyją w świecie ograniczeń, narzucanych m. in. przez choroby i zaburzenia.

Serdecznie zapraszamy na nasze kanały FB i YT gdzie odbędzie się streaming obu festiwalowych wydarzeń.

*

Projekty mają charakter promocyjny. W czasie wyłączenia Instytucji Kultury z powodu COVID-19 służą podtrzymaniu relacji z dotychczasowymi widzami, pozyskaniu nowych odbiorców, prezentują możliwości, jakimi dysponuje WOK oraz zachęcają do zapoznania się z bogatym dorobkiem Opery i odwiedzin po ustaniu pandemii. Czekamy na moment, gdy będziemy mogli gościć Państwa w naszych Teatrach: scena WOK al. Solidarności 76b i Basen Artystyczny ul. Marii Konopnickiej 6. Przypominamy, że bilety na nasze wydarzenia stacjonarne będzie można nabyć bezpośrednio w kasach lub zakupić online po przywróceniu działalności w siedzibie.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne