EN

29.09.2020, 08:11 Wersja do druku

Zielona Góra. Październik w Lubuskim Teatrze rozpocznie się w słodkim stylu

mat. teatru

Powoli zbliża się początek października. Co z tej okazji czeka nas przy al. Niepodległości, w budynku Lubuskiego Teatru? Powrót do świata międzywojennej elegancji.

Musical Jana Szurmieja, "Słodkie lata 20., 30..." miał premierę podczas wakacji na placu Teatralnym, w ramach Lubuskiego Lata Teatralnego. Był też pierwszym spektaklem zagranym - trzykrotnie - przez aktorki i aktorów Lubuskiego Teatru po powrocie do ich gmachu.

Tym razem znów zostanie odegrany trzy razy: w piątek, sobotę i niedzielę o godz. 19.– Przypominamy zupełnie inne zasady obcowania z człowiekiem. Tego już nie ma. A nie trzeba zawsze mówić „zajebiście”. Czerpmy z Tuwima, Skamandrytów – przekonywał tuż przed premierą dyrektor LT, Robert Czechowski.

Bilety do kupienia w kasie lub na stronie Teatru. Za ulgową wejściówkę na "Słodkie lata..." zapłacimy 40 zł, a za normalną 55 zł.

Widzowie muszą pamiętać o reżimie sanitarnym. - Apelujemy o zachowanie dystansu społecznego na terenie teatru. Obowiązuje nakaz korzystania z maseczek. Udostępniamy połowę widowni - co drugie miejsce musi pozostać wolne. Po każdym przedstawieniu teatr będzie dezynfekowany. Wejście na spektakl będzie możliwe po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia - informuje Teatr.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Październik w Lubuskim Teatrze rozpocznie się w słodkim stylu

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Zielona Góra” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

ziar

Wątki tematyczne