EN

4.03.2022, 10:00 Wersja do druku

Zanim wyszedł na front podbił taneczny parkiet. Internet zachwyca się tańczącym Zełenskim

Inne aktualności

Zapanowała zełenskomania. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podbił internet i serca ludzi na całym świecie, którzy oglądają jego taneczne popisy.

Do historii dziennikarstwa przeszła okłada pisma "New York Magazine" z 1992 roku. Widnieje na nim zdjęcie Billa Clintona i wielki napis "Bill Clinton. Kim jest ten facet?". Podobne pytanie zaczęły sobie zadawać miliony ludzi na całym świecie, gdy agresja Rosji na Ukrainę stała się tematem numer jeden wszystkich mediów.

Zaczęto kopać w internecie i odnajdywać prawdziwe skarby, np. teledysk, w którym czterech mężczyzn rzuca nagle charakterystyczne, kozackie stroje, by zostać tylko w lateksowych strojach i butach na karkołomnie wysokich obcasach - jednym z nich jest, a jakże, obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Wojna na Ukrainie. Zełenski niemal jak Churchill

Wołodymyr Zełenski swoją rozrywkową karierę zaczynał od rosyjskiego programu komediowego programie "KWN" (Klub Wesołych i Ciekawych). Zajmował się produkcją, grywał w komediach, m.in. serii "Miłość w wielkim mieście", "Osiem pierwszych randek" oraz w "Porucznik Rżewski przeciw Napoleonowi". W 2019 roku dzięki popularności telewizyjnej został prezydentem Ukrainy.="#anchorlink">

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Zanim wyszedł na front podbił taneczny parkiet. Internet zachwyca się tańczącym Zełenskim

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Łukasz Kamiński

Data publikacji oryginału:

03.03.2022

Wątki tematyczne