Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form XXXI

Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form XXXI (od 18.02.2010 do 21.02.2010)

Organizator

Centrum Kulturalne w Przemyślu, Gminny Ośrodek Kultury

Jana III Sobieskiego 4, 37-620 Horyniec-Zdrój

18.02.2010

Teatr RONDO

Teatr Jednego Aktora
"być piękną i bogatą" - na podstawie opowiadania "Za kulisami" Sławomira Shuty
JOANNA GUTRAL

Słupski Ośrodek Kultury

reżyseria: Katarzyna Sygitowicz Sierosławska

obsada: Joanna Gutral

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr GADEROBA

Centrum Kulturalne w Przemyślu

"Nowe wyzwolenie" - Stanisław Ignacy Witkiewicz

reżyseria: Barbara Płocica

obsada: Ewa Golczewska, Magdalena Choma, Justyna Przybylska, Tomasz Kulesza, Paweł Sroka, Tomasz Kopacz, Mateusz Kołakowski, Maciej Wątróbski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr PARABUCH

Warszawa

"Jest tam kto?" - William Saroyan
przekład - Adam Tarn

reżyseria: Ryszard Jakubisiak

obsada: Natalia Biernacka, Piotr Marzecki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr GART

Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży
Pałac Młodzieży w Katowicach

"Świadkowie, albo nasza mała stabilizacja" - Tadeusz Różewicz

reżyseria: Jerzy Połoński

obsada: Kesja Karuzys, Aleksandra Kos, Agata Krok, Eunika Nowakowska, Dawid Orendorz, Malwina Turek, Kornel Sadowski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr ZIELONA MRÓWA

Bursa Szkół Artystycznych w Lublinie

"Przyjaźń, miłość, szczęście, piorun i te... no... i... przedmioty codziennego użytku czyli same dobre wiadomości" - na motywach tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Robert Kaczorowski i zespół

reżyseria: Robert Kaczorowski

obsada: Aneta Chmielewska, Marlena Moradewicz, Zofia Kicińska, Dorota Sosnówka, Andrzej Kończyk, Paweł Zuń, Łukasz Osiecki, Łukasz Pusiewicz, Krzysztof Ligaj, Mateusz Pusiewicz, Michał Waszczyk, Michał Zuń

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OCHOTNICZA TWÓRCZOŚĆ TEATRALNA "GWIŻDŻE"

Słupski Ośrodek Kultury - Teatr RONDO

"Glina" - na podstawie mitu zrekonstruowanego przez Przemka Laskowskiego

reżyseria: Katarzyna Sygitowicz Sierosławska

obsada: Aleksandra Ciecholewska, Joanna Gutral, Paulina Miecznikowska, Dorota Radwańska, Michał Sierosławski, Weronika Wysocka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.02.2010


TEATR WIZJI PLASTYCZNEJ "ASCEZA"

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

"Ostatnia taśma" - na podstawie dramatu "Ostatnia taśma Krappa" Samuela Becketta

reżyseria: Dariusz Różański

obsada: Kamila Pacuła, Katarzyna Rosińska,Małgorzata Rosińska, Justyna Polańska, Małgorzata Soppa, Alicja Błaszczyk, Karolina Aleksandrowicz, Katarzyna Aleksandrowicz, Marta Górka, Malwina Tałan, Dominika Kowalczyk, Agnieszka Głowacka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr 21

Stowarzyszenie Jarocin XXI w Jarocinie

<<"Los encantos de la culpa>> auto sacramental -"magia grzechu" - Pedro Calderon de la Barca
przekład - Leszek Biały

reżyseria: Janusz Stolarski

obsada: Zuzanna Borowczyk, Szymon Stolarski, Marta Pautrzak, Natalia Kwatek, Hanna Kownacka, Klaudia Adamkiewicz, Weronika Walczak, Jagoda Gruszczyńska, Marta Szych, Agata Gołąbek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr UHURU

Gryfiński Dom Kultury

"Pierogi"
Janusz Janiszewski i zespół

reżyseria: Janusz Janiszewski

obsada: Natalia Nikonowicz, Ewa Chmielewska , Łukasz Ziemski, Dominik Smaruj, Paweł Kubicki,

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr FUZJA

Poznań

"Sen Wahazara" - wg Stanisława Ignacego Witkiewicza

reżyseria: Anna Rozmianiec

obsada: Alicja Zygadlewicz, Ewa Prądzyńska, Joanna Janicka, Agnieszka Galek, Monika Lewicka, Filip Kwiatkowski, Piotr Bigus, Piotr Wojtyniak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TEATR FROM POLAND
Stowarzyszenie Proartystyczne "INTEGRACJA" w Katowicach

"STEND ap KOMEDY"
Jarosław Filipski

obsada: Wojciech Kowalski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr MOMO
Katowice

"Podarunek"


pomysł ,reżyseria i obsada: Marek Kołbuk, Wojtek Guzgan, Sebastian Niemiec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.02.2010

Teatr OFF de BICZ

Sopocka Scena Off de Bicz - Bałtycka Agencja Artystyczna BART

"... i Julia" wg Williama Szekspira
tłumaczenie: Stanisław Barańczak

reżyseria: Ida Bocian

obsada: Aleksandra Kania

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr KOSMODROM

Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy

"Związek otwarty" - Dario Fo
tłumaczenie: Radosław Piszczek

rezyseria: Jolanta Sikorska

obsada: Joanna Piotrowska
Michał Figat

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr Jednego Aktora

Jarosław

"Bobok"

tłumaczenie: Maria Leszczyńska
reżyseria : Barbara Płocica
obsada: Paweł Sroka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teatr ECCE HOMO

Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo w Kielcach

"Don Juan" - Molier
przekład: Tadeusz Boy-Żeleński

reżyseria: Stanisław Miedziewski

obsada: Michał Pastuła, Marek Kantyka, Katarzyna Kluk, Karol Górski, Mariusz Kosmalski, Agata Orłowska, Klaudia Lewczuk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kompania Teatralna MAMRO

Białołęcki Ośrodek Kultury
Warszawa

"GRUNWALD 2000" z cyklu "Muzeum"
Grzegorz Reszka

reżyseria: Grzegorz Reszka

obsada: Paweł Mitrowski, Katarzyna Pawela, Iwona Wyżga, Katarzyna Pieciuk, Jacek Jabłoński, Tomasz Mitrowski, Kamila Brodowska, Piotr Wawer, Maciej Żybula, Marcin Turek, Agnieszka Kondraciuk

Archiwum