Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form XXX edycja

Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form XXX edycja (od 05.02.2009 do 08.02.2009)

Organizator

Centrum Kulturalne w Przemyślu, Gminny Ośrodek Kultury

Jana III Sobieskiego 4, 37-620 Horyniec-Zdrój

5.02.2009 r.
Godz. 13:30 uroczysta inauguracja XXX Biesiady Teatralnej, prezentacje konkursowe
1) "Nasza klasa" Katarzyna Marjasiewicz
Teatr PUK-PUK
Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
2) "Legendy Świętych Osiedlowych" Lidia Amejko
Teatr MODULO
Tarnobrzeg
3) "Noce sióstr Bronte" Susane Schneider
Studio Teatralne "Siódemka"
VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
4) "Komedia" Samuel Beckett
Teatr GART
Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży w Katowicach
5) "Letnie małżeństwo" Agnieszka Kochanowska
Teatr KREATURY
Grodzki Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
6) "Pamięć nie ginie" Tomasz Walczak
Teatralne Studio Młodych ALTER EGO - Teatr im. Aleksandra Serwuka w Elblągu
Godz. 20:00 prezentacje wybranych spektakli dla mieszkańców Horyńca-Zdroju
Godz. 22:00 "Różnorodność przeżyć" - happening plenerowy inspirowany
twórczością Witkacego - Teatr Psychodelii Absolutnej ON-OFF (Kraków-Zakopane)

6.02.2009 r.

Godz. 9:00 - 12:00 warsztaty i konsultacje teatralne
Godz. 13:30 prezentacje konkursowe
7) "Gaz" Szymon Wróblewski , Matei Wisniec, teksty archiwalne
Teatr Off de BICZ -Sopot
Tetr BRAMA - Goleniów
8) "Uros albo Zadławcie przeczucia psów" Michael de Ghelderode
Teatr ORFA
Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu
9) "Dziewictwo" Ruta Kavalkanti
Teatr NARYBEK FROM POLAND
Mysłowicki Ośrodek Kultury i Sztuki "Trójkąt"
10) "Orte" Altus Meyer
Teatr FIETER
Dom Kultury w Ozimku
11) "Sprawozdanie dla Akademii" Franz Kafka
Teatr TATA
Zmiennica
12) "Hotel szczęście" Aglaja Veteranyi
Teatr HELIOTROP
Centrum Wychowania Estetycznego im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej
Godz. 20:00 prezentacje spektakli dla mieszkańców Horyńca-Zdroju
Godz. 22:00 DÉBALLAGE Józefa Szajny - Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

7.02.2009 r.
Godz. 9:00 - 12:00 warsztaty i konsultacje teatralne
Godz. 13:30 prezentacje konkursowe
13) "Wydech" Marek Kościółek
Teatr KRZYK
Stowarzyszenie Teatr Krzyk w Maszewie
14) "Psychosis" Sarah Kane
Teatr RONDO
Słupski Ośrodek Kultury
15) "Epopeja" Grzegorz Reszka
Kompania Teatralna MAMRO
Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie
16) "Pierwsza lepsza" Aleksander Fredro
Teatr PARABUCH
Warszawa
17) "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzyna-Szczakowej" Michał Witkowski
Teatr Jednego Aktora
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
18) "Padamme, Padamme" Aleksander Sołżenicyn
Teatr ECCE HOMO
Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo w Kielcach
Godz. 20:00 prezentacje spektakli dla mieszkańców Horyńca-Zdroju
Godz. 22:00 "Wieczór z Janem Nowickim "

8.02.2009 r.

Godz. 9:00 - 12:00 warsztaty i konsultacje teatralne
Godz. 17:00 GALA XXX Biesiady Teatralnej Horyniec-Zdrój uroczyste wręczenie nagród, prezentacje laureatów

Archiwum