EN
12.03.2021, 18:52 Wersja do druku

Wrocław. "Mały Książę" w Teatrze Arka

fot. A. Nowak / mat. teatru

Wraz z oznakami nadchodzącej wiosny, zapraszamy do Teatru na przedstawienie ,,Małego Księcia "jednej z najpiękniejszych opowieści Antoina de Saint Exuperego. Opowieści o dziecku, które ma w sobie każdy człowiek, odkrywaniu nieznanego świata.

Poszukiwaniu siebie w gąszczu masek dorosłych ludzi, poznawaniu świata, który nie zna i nie rozumie, że niewidzialne jest równie ważne jak widzialne. To w końcu próba zrównoważenia ducha i materii.

Przedstawienia gramy 20.03 i 21.03.2021 o godz.18:00.Dla pierwszych 10 osób, które dokonają rezerwacji i wpłaty na konto bankowe, drugi bilet gratis! Cena biletu 20 zł.

Wiosennie zapraszamy!

Bardzo atrakcyjna i oryginalna jest teatralna realizacja opowieści wyreżyserowana przez Renatę Jasińską. Piękne lalki, zaprojektowane przez Andrzeja Gemborysa, są animowane na podestach przez aktorów. Dekorację zastępuje przestrzenna animacja komputerowa obrazów. Znakomita reżyseria świateł. Zastosowanie współczesnych środków inscenizacyjnych nie odbiera widowisku magii, a przeciwnie potęguje wrażenie poprzez działanie kolorem i formą. Przedstawienie jest bogato ilustrowane muzyką, która nadaje rytm spektaklowi i łatwo wpada w ucho. A wreszcie oryginalność głównej, tytułowej postaci aktor francuski Alexandre Marquezy i znakomity towarzyszący mu zespół integracyjny- niepełnosprawnych i pełnosprawnych zawodowych aktorów, dla których teatr jest prawdziwą Świątynią sztuki, misją na rzecz rozwoju w ludziach najważniejszych cech człowieczeństwa jakimi są miłość, dobro i tolerancja są powodem dla którego powinno się ten teatr zaprosić do swoich serc.

Gwarancją dobrej jakości spektaklu jest ilość nagród, które Integracyjny Teatr Arka zdobył oraz ilość międzynarodowych festiwali teatralnych na których teatr był.

Czas Trwania 60 min.

Sprzedaż biletów pod numerem Telefonu 604-129-009

Źródło:

Materiał nadesłany