EN

8.12.2020, 11:19 Wersja do druku

Wrocław. Kolędy online w Capitolu

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza 15 grudnia o godz. 19  na koncert online “Nocna cisza. Kolędy. Marek Napiórkowski & Artur Lesicki”.

mat. organizatora

Na koncert złożą się tradycyjne kolędy i pastorałki, a także współczesne melodie świąteczne przełożone na oryginalny i charakterystyczny język znakomitych polskich gitarzystów jazzowych: Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego.


Kody dostępu w cenie 10 zł można kupić na stronie bilety.teatr-capitol.pl, sprzedaż zamykamy na godzinę przed rozpoczęciem streamingu.

Koncert będzie można obejrzeć na stronie online.teatr-capitol.pl tylko w dniu 15 grudnia od godziny 19.
Tak jak wcześniej planowaliśmy, odbędzie się na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, ale z powodu zamknięcia teatrów – bez publiczności.

Duet, który w ostatnich latach oczarował odbiorców swoim filmowym, nominowanym do Nagrody Muzycznej Fryderyk projektem „Celuloid”, ponownie podjął się opracowania znanych wszystkim tematów – tym razem w odsłonie świątecznej.
W barwnych odcieniach różnorodnych gitar usłyszymy między innymi „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, „Mizerną cichą”, „Anioł pasterzom mówił”, czy skomponowaną przez Krzysztofa Komedę „Szarą kolędę”.

Premiera albumu: 20 listopada 2020
Więcej na stronie s.teatr-capitol.pl/nocna-cisza

Wydarzenie wsparte przez Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

08.12.2020

Wątki tematyczne