25.02.2021, 15:03 Wersja do druku

Wrocław. Chór Społeczny Jubilo – Otwarte zapisy 

Fundacja Jubilo zaprasza 11 marca na spotkanie ws. powstania Chóru Społecznego Jubilo.

fot. mat. organizatora

Pierwsze spotkanie:
11 marca 2021, godz. 18.00. Udział w nim jest bezpłatny. Liderzy projektu opowiedzą dokładniej o założeniach Chóru Społecznego Jubilo i planowanych działaniach, a także przeprowadzą sesję warsztatową.
Kiedy?
Spotkania będą odbywać się w czwartki w godzinach 18:00-20:00.
Gdzie?
Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A.
Zapisy:
Formularz zgłoszeniowy: bit.ly/3drT3W1
Mail: office@jubiloproject.com
Telefon: +48 535 739 698.

Dla kogo?
Do udziału w Chórze Społecznym nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie. Nie trzeba być profesjonalnym wokalistą aby wziąć udział w projekcie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem i aktywizowaniem się w życiu kulturalnym – wszystkich chcących tworzyć wspólny głos miasta.


O Chórze
Chór Społeczny Jubilo to nowa inicjatywa Fundacji Jubilo stworzona przy współpracy z Centrum na Przedmieściu prowadzonym przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych. Jego celem jest stworzenie otwartej, międzykulturowej, międzypokoleniowej platformy bezpośredniej wymiany i współpracy niezależnie od zdolności, wieku, płci, narodowości czy pozycji społecznej. Uczestnicy będą aktywnymi elementami zmiany i inspiracją dla innych mieszkańców do włączenia się poprzez rzeczywiste działanie, w sferze kulturalnej miasta. Dzięki doświadczeniu liderów wspólnie będziemy budować przestrzeń bezpośredniej wymiany muzyką. Stworzymy grupę, której repertuar powstanie na bazie różnych kompozycji, od folkowych po popowe, a nawet improwizacje. Utwory które zaproponujemy będą pochodziły z różnych nurtów – począwszy od tradycyjnych pieśni monodycznych i polifonicznych, a skończywszy na readaptacjach pieśni współczesnych. Jednym z celów naszego chóru będzie napisanie i skomponowanie własnych pieśni, które powstaną w oparciu o propozycje uczestników chóru i ich stosunek do otaczającego świata.

Opłaty:
Cały cykl Chóru Społecznego obejmuje 15 spotkań. Jednorazowy koszt udziału w całości to 330 zł. Opłatę można również uiszczać miesięcznie, wtedy kwota wzrasta do 350 zł.

KLIKNIJ TU BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
Źródło:

Materiał nadesłany