EN

2.12.2020, 15:25 Wersja do druku

Warszawa. Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Polskim

Teatr Polski w Warszawie zaprasza na Wieczór Sylwestrowy ze spektaklem „Mąż i żona” Aleksandra Fredry w reżyserii Jarosława Kiliana.

Marta Ankiersztejn

Zabawna i elegancka, ale zarazem groźna i drapieżna, słodka, ale zaprawiona goryczą erotyczna komedia pióra Aleksandra hrabiego Fredry.

W obsadzie: Anna Cieślak, Hanna Skarga, Tomasz Błasiak, Krzysztof Kwiatkowski i Maksymilian Rogacki.

Przenikliwość komediopisarza w podglądaniu ludzi będących w pogoni za rozkoszą nie ma sobie równych w literaturze. Z powodu „stępionego zmysłu moralnego” męża, żony, kochanka i pokojówki, którzy zdradzają się nawzajem we wszelkich możliwych konfiguracjach, wędrujemy wraz z nimi przez mistrzowsko i z ogromnym humorem oddane piekło, czyściec i raj spraw damsko-męskich. Nikt stąd nie wyjdzie wygrany, choć każdy będzie miał poczucie zwycięstwa w przynajmniej jednej bitwie. A może nie traktować tych zmagań w kategoriach walki na śmierć i życie? Może bez skrupułów żyć pełnią życia? Tylko – jakim kosztem?

Spektakl online NA ŻYWO - 31 grudnia o godz. 19.00

Spektakl będzie transmitowany online na żywo* z Dużej Sceny Teatru Polskiego w Warszawie. Bilety z dostępem do obejrzenia transmisji w cenie 60 zł już w sprzedaży online.

Po zakupie biletu online, na dzień przed planowanym spektaklem, widzowie otrzymają link do obejrzenia transmisji na żywo, przesłany na adres e-mail podany podczas zakupu biletu.

* jeśli sytuacja wynikająca z obostrzeń związanych z pandemią ulegnie zmianie i teatry zostaną ponownie otwarte dla publiczności, spektakl odbędzie się z udziałem publiczności na widowni Teatru.

W celu rezerwacji, i z uwagi na ograniczoną ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc na widowni, zapraszamy już dziś do kontaktu z kasą biletową: tel. 22 505 92 92, [email protected] lub Biurem Obsługi Widzów: tel. 507 076 182, [email protected].

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne