EN
11.03.2021, 18:32 Wersja do druku

Warszawa. TR przesuwa premierę "ONKO" w reż. W. Szczawińskiej na maj

mat. teatru

W związku ogłoszonym dziś czasowym zamknięciem teatrów dla publiczności w woj. mazowieckim planowana na 19 marca 2021 roku kolejna premiera sezonu artystycznego 2020/2021 TR Warszawa – "ONKO" w reż. Weroniki Szczawińskiej zostaje przeniesiona na 13 maja br. Spektakle popremierowe zostaną zagrane 14, 15 i 16 maja br.

POKAZY KALIFORNII/GRACE SLICK ODWOŁANE
Marcowe pokazy spektaklu “Kalifornia/Grace Slick” w reż. Rene Pollescha zaplanowane na 25, 26, 27 i 28 marca zostają odwołane.

TR ONLINE
25 kwietnia br. zaprosimy publiczność w całej Polsce i na świecie na transmisję głośnego spektaklu Katarzyny Kalwat “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” na podstawie tekstu Elfriede Jelinek. Zaplanowane na 22 marca br. pierwsze wydarzenie w ramach cyklu wydarzeń “Nigdy nie będziesz szła sama. Porozmawiajmy o aborcji”, którego kuratorką jest Sylwia Chutnik, odbędzie się online. 18 marca br. odbędzie się kolejny webinar w ramach cyklu “Inspirator Działań Kulturalnych” poświęcony skutkom ubocznym pracy i edukacji w pandemii.

"3SIOSTRY" W REŻ. LUKA PERCEVALA
Równolegle rozpoczynamy kolejny etap prób do koprodukowanej przez TR Warszawa i Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie kwietniowej premiery “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala.

Warszawska premiera spektaklu odbędzie się 16 kwietnia br. na scenie TR Warszawa/ATM Studio; krakowska premiera przedstawienia będzie mieć miejsce 15 maja br. na dużej scenie Narodowego Starego Teatru.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne