EN

22.09.2020, 16:49 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Wielki - Opera Narodowa planuje nowy sezon

mat. teatru

Okres kwarantanny uniemożliwił nam bezpośrednie obcowanie ze sztuką sceniczną. W tym najtrudniejszym dla wielu czasie staraliśmy się docierać do widzów poprzez środki masowego przekazu, media społecznościowe oraz platformę VOD.

By odczarować ten czas odosobnienia, wraz z nowym sezonem zapraszamy w niezapomnianą podróż po starym kontynencie poprzez sześć premierowych tytułów. Będzie to muzyczna podróż, zarówno w czasie, jak i przestrzeni. Niekiedy umownej. Paszporty nie są wymagane. Wystarczy bilet do opery, by zasiąść na widowni Teatru Wielkiego - Opery Narodowej i niczym pasażerowie słynnego Orient Expressu wyruszyć z okolic tureckiego Stambułu, by na koniec dotrzeć do Paryża.

Więcej. 

***

Ze względu na sytuację epidemiczną podjęliśmy decyzję o zawieszeniu sprzedaży abonamentów na sezon 2020/21. Mamy nadzieję, że z ofertą ich sprzedaży powrócimy za rok. Dla abonentów sezonu 2019/20 uruchamiamy możliwość wcześniejszego zakup biletów na spektakle od stycznia do czerwca 2021 r. Bilety dostępne będą już od 12 października w kasach Teatru lub w rezerwacji telefonicznej. Dla pozostałych widzów sprzedaż rozpoczniemy 19 października. Ze względu na wyłączenie połowy miejsc na widowni liczba dostępnych biletów będzie ograniczona. W drugiej części sezonu zaplanowaliśmy aż 4 premiery: Cardillac P. Hindemitha w reż. Mariusza Trelińskiego, Fidelio Beethovena, balet Mayerling w choreografii Kennetha Macmillana, Cyganeria Pucciniego w reż. Barbary Wysockiej.

Więcej. 

***

Cieszymy się, że po ponad półrocznej przerwie znów możemy zaprosić Państwa do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Przedstawiamy szereg przydatnych informacji, które przybliżą nasz sposób działania w warunkach obostrzeń.

Więcej.

***

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest złożenie oświadczenia online lub w budynku Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Dla widzów spektakli i koncertów uruchomiliśmy możliwość złożenia online oświadczenia o stanie zdrowia nie wcześniej niż na 48 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia. Zachęcamy do składania oświadczeń online. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i uniknąć wypełniania oświadczenia papierowego podczas sprawdzania biletów przed wejściem na wydarzenie do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Więcej.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne