EN

12.11.2020, 18:05 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Soho działa online

mat. teatru

Teatr Soho nie przestaje grać. Od kilku miesięcy artyści i producenci związani z alternatywną sceną na warszawskim Kamionku pracowali nad nowym repertuarem online.

Przed nami premiera słuchowiska dla dzieci "Dolina Muminków w listopadzie" na kanwie kultowego spektaklu Igora Gorzkowskiego (14.11) oraz premiera filmowej adaptacji spektaklu "Kyś" według powieści Tatiany Tołstoj (20.11).

Kolejne premiery w ramach projektu #TeatrSohoOnline w grudniu!

Szukasz mądrej rozrywki dla całej rodziny na długie jesienne wieczory? Słuchowisko zrealizowane na podstawie kultowego spektaklu Igora Gorzkowskiego zabierze Was w fantastyczną podróż do Doliny Muminków.

Premiera 14 listopada 2020 r. Słuchowisko będzie dostępne tylko 10 dni!
Szczegóły na www.teatrsoho.pl

Jak uzyskać dostęp do słuchowiska?
1. Wesprzyj Teatr Soho i kup na ewejsciowki.pl bilet dowolnie wybranej cenie w przedziale 50/30/20 zł
2. W informacji zwrotnej otrzymasz specjalne hasło dostępu
3. Wróć na naszą stronę, kliknij okienko wideo i wpisz hasło
4. Słuchowisko będzie dla Ciebie dostępne do 24 listopada
5. Po wsłuchaniu koniecznie wypełnijcie naszą muminkową ankietę i zamówcie specjalny list od Mimbli, Paszczaka, Włóczykija, Filifionki, Homka lub Wuja Truja.
Strona słuchowiska.

Z myślą o publiczności internetowej powstała również filmowa wersja spektaklu "Kyś" w reżyserii Igora Gorzkowskiego na podstawie postapokaliptycznej powieści Tatiany Tołstoj. Premiera już 20 listopada 2020 r. na Facebooku i Vimeo Teatru Soho. Spektakl będzie dostępny tylko przez 9 dni!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne