EN
5.02.2021, 18:47 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Polonia i Och-Teatr wznawiają działalność

mat. teatru

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, zakładającym możliwość otwarcia teatrów od 12 lutego 2021 roku, teatry Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wznawiają swoją działalność w rygorze sanitarnym uwzględniającym zajętość 50 proc. miejsc na widowni, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zakaz konsumpcji.

Teatr Polonia rozpocznie działalność w Walentynki 14 lutego spektaklem KLAPS! 50 TWARZY GREYA z Magdaleną Lamparską, Martą Walesiak oraz Mateuszem Damięckim.

W drugiej połowie lutego na afiszu KONSTELACJE z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim, PRÓBY w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, a na Małej Scenie – CRAVATE CLUB w reżyserii i z udziałem Wojciecha Malajkata.

Pierwszym spektaklem w Och-Teatrze będzie PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W SZPITALU ŚW. ANDRZEJA – spektakl grany od lat w okresie karnawałowym. Na przedstawienie w reżyserii Krystyny Jandy zapraszamy 19-21 lutego.

W repertuarze lutowym także spektakle: ZEMSTA w reż. Waldemara Śmigasiewicza, STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW w reż. Piotra Ratajczaka oraz farsa MAYDAY 2 w reż. Krystyny Jandy.

Stacjonarne kasy biletowe obu teatrów będą czynne już od 8 lutego br.

Bilety na wszystkie spektakle można kupować także online na naszych stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne