EN
1.03.2022, 14:16 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Druga Strefa gra dla ukraińskiego Czernihowa

5 marca w Teatrze Druga Strefa odbędzie się spektakl „Geometria Propagandy” oraz interaktywny pokaz magii dla dzieci „Konradowe Magiczne Show”. Wpływy ze sprzedaży biletów przekazane zostaną w całości mieszkańcom bombardowanego miasta Czernihów w Ukrainie.

fot. Eligiusz Baranowski

5 marca, sobota | Teatr Druga Strefa

godz. 11.00

KONRADOWE MAGICZNE SHOW | dla dzieci

Interaktywny pokaz magii dla wszystkich dzieci - tych małych, średnich oraz dużych!

Show Konrada jest niezwykle interaktywne i - dosłownie - wciągające do zabawy. Nasz magik jest straszną fajtłapą, tak więc dzieci muszą mu stale pomagać. Czasem podpowiedzą, co robi źle, czego nie zauważył, czy co tam upuścił. Do niektórych numerów nasz magik potrzebuje zatem asystentów, którzy wybierani są spośród publiczności!

Głównym celem Konrada jest to, aby dzieci nie przestawały się śmiać. Czeka na Was zatem nowatorskie podejście, masa humoru, pokaz żonglerki i sztuczki magiczne, które czasem nawet się udają.

Konrad Modzelewski to specjalista od rozbawiania dzieci za pomocą magii. Spodziewajcie się zatem brzuchów obolałych od śmiechu! Konrad ma sobą jedenaście lat doświadczenia oraz 2700 pokazów. Występował w telewizji, w samolotach, w Polsce i za granicą, a ostatnio nawet w... czystych skarpetkach!

Przedstawienie dla dzieci od 4. roku życia.

Czas trwania spektaklu: 60 minut.

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa

Bilety on-line: https://www.teatr2strefa.pl/event-details/konradowe-magiczne-show-dla-dzieci-6

fot. Piotr Leczkowski

5 marca, sobota | Teatr Druga Strefa

godz. 20.00

GEOMETRIA PROPAGANDY | spektakl nowocyrkowy

Pewnego wieczoru na arenie, a raczej na scenie, pojawia się zwierzę. Jeśli przyjrzeć się uważnie to chyba jest to człowiek. Kiedy czarną przestrzeń sceny przeszywa promień światła wyraźnie widać, że to jest... Biały Królik. Królik, który wpadł do Świata Ludzi dokładnie tą samą drogą, którą wypadła z niego Alicja i znalazła się w Krainie Czarów.

Biały Królik ma do wypełnienia misję specjalną. Z rozkazu Jej Wysokości Królowej Kier, musi zdobyć nowych poddanych, ponieważ mieszkańcy Krainy Czarów w niejasnych okolicznościach zostali… zresztą to, co się z nimi stało, jest zupełnie nieistotne. Ważne jest to, że Królik trafił tu przypadkiem i ma do rozdania 6 473 827 382 darmowych biletów na lot do Krainy Czarów!

Zastanawialiście się kiedyś, czy żonglerka może być jawną propagandą lub, czy można manipulować ludźmi dokładnie tak samo, jak manipuluje się przedmiotami? Być może poznacie odpowiedzi na te pytania w Teatrze Druga Strefa. Istnieje jednak ryzyko, że skorzystacie z darmowych biletów do krainy, w której rządzi Królowa Kier.

"Geometria Propagandy" jest syntezą wielu rodzajów sztuki performatywnej do tego stopnia, że trudno właściwie nazwać ją spektaklem sensu stricto. Czy to teatr formy? Zapewne tak. Czy to spektakl Nowego Cyrku? Poniekąd tak. Spektakl można by zatem nazwać Monodramem Nowo-Cyrkowym, gdyby nie drobny niuans – Królowa Kier pojawiająca się w najmniej odpowiednich momentach tej historii.

"Surrealistyczny, abstrakcyjny, dziwaczny. Polecam gorąco!" Królowa Kier

Spektakl dla publiczności od 15. roku życia.

Czas trwania spektaklu: 60 minut.

Teatr Druga Strefa, Magazynowa 14A, 02-652 Warszawa

Bilety on-line: https://www.teatr2strefa.pl/event-details/geometria-propagandy-spektakl-nowocyrkowy-5

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne