EN
15.12.2021, 15:50 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Dramatyczny zaprasza na wieczór sylwestrowy

Teatr Dramatyczny zaprasza na pokazy dwóch spektakli w ramach wieczoru sylwestrowego - "Człowiek z La Manchy" i "Uszedłem tylko ja sam".

fot. mat. teatru

Dla tych, którzy chcieliby zaplanować ten wieczór z rozmachem proponujemy broadwayowski hit "Człowiek z La Manchy" w reżyserii Anny Wieczur. Pełen energii musical, z muzyką na żywo, jest piękną i ponadczasową opowieścią o sile słowa, która przemienia marzenia w rzeczywistość. Na scenie m.in. Modest Ruciński, Krzysztof Szczepaniak, Anna Gajewska, Małgorzata Rożniatowska. Wejście w Nowy Rok z nuconymi pod nosem słowami "śnić sen najpiękniejszy ze snów" gwarantowane!

Jaki byłby świat bez nawiedzonych rycerzy? Może i nieco lepiej zorganizowany, ale z pewnością nudniejszy, ten spektakl jest na to najlepszym dowodem. Zagrane – w sensie i muzycznym i dramatycznym – znakomicie, było widać i słychać entuzjazm, talent i ciężką pracę całego zespołu. (...) Obecność obowiązkowa. (Rafał Turowski, www.rafaturow.ski)

Start 31.12 o godzinie 20.00 na Scenie im. G. Holoubka (w PKiN).

Więcej: https://teatrdramatyczny.pl/czlowiek-z-la-manchy

Dla osób ceniących kameralny klimat zagramy spektakl "Uszedłem tylko ja sam" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Scenariusz na podstawie obsypanego nagrodami dramatu, z wybornymi kreacjami aktorskimi docenią nawet najbardziej wyrafinowani teatralni bywalcy! Na Scenie Przodownik wystąpią: Katarzyna Herman, Agnieszka Wosińska, Anna Moskal i Agnieszka Roszkowska, które "tworzą w spektaklu wdzięcznie zarysowaną galerię postaci. Aktorki grają z celową przesadą, nieraz z egzaltacją, koloryzując swe słowa (ale do pewnych granic), w dodatku z humorem i gorzkawą ironią. I nie ma w ich kreacjach przesady, wszystkie są przemyślane, technicznie dopracowane. (...) Z przyjemnością obserwuję ich dynamiczną i czytelną wymianę zdań.  (Anna Czajkowska, Teatr Dla Wszystkich)

Start 31.12 godzina 20.00 na Scenie Przodownik (ul. Olesińska 21)

Więcej o spektaklu: https://teatrdramatyczny.pl/uszedlem-tylko-ja-sam

W obydwu przypadkach widzów czeka wieczór pełen emocji!

Bilety dostępne w kasie oraz online: bilety.teatrdramatyczny.pl 

Źródło:

Materiał nadesłany