EN

23.06.2021, 15:57 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Baj zakończy sezon spektaklem „Książeczka”

Teatr Baj zakończy sezon spektaklem „Książeczka” w reż. Elżbiety Biedy i Marka Zimakiewicza. Będzie to ostatnia okazja do spotkania z teatrem lalkowym przy Jagiellońskiej 28 przed rozpoczęciem wakacji.

fot. Albert Roca Macia

Tytułowa książeczka nie ma liter, ale zawiera bogactwo niezwykłych obrazów. Od geometrycznych figur i kontrastowych kolorów do wielobarwnych i różnorodnych w kształtach form wprowadzających dzieci w świat przyrody. Książeczka zaprasza widzów do świata pełnego barw, kształtów i dźwięków.                  

Po spektaklu aktorzy zaproszą dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z papierem. Dzięki technikom origami i kirigami widzowie podejmą próbę stworzenia autorskich, małych książek świata.  

Spektakl przeznaczony jest dla najmłodszych widzów w wieku od 0-3 roku życia.

Przedstawienia odbędą się 26 i 27 czerwca o godzinie 16:00 w Teatrze Baj przy ul. Jagiellońskiej 28.  Bilety na spektakl dostępne są w kasie Teatru  i na stronie internetowej www.teatrbaj.pl

Jednocześnie nadal będzie można obejrzeć spektakle plenerowe Teatru Baj grane na praskich podwórkach. W ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna” 26, 27 czerwca oraz 3 lipca prezentowane będzie przedstawienie „Mery, łowczyni skamielin” w reż. Tomasza Kaczorowskiego. Spektakl dedykowany dla starszych dzieci – od 7 roku życia.


Źródło:

Materiał nadesłany