EN

23.02.2022, 14:52 Wersja do druku

Warszawa. Świnka Peppa na żywo – spektakl dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 23 kwietnia w teatralnych wnętrzach Sceny Relax w Warszawie bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

fot. mat. teatru

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy. 

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi. 

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

Wiosną Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Bielsko-Białą, Marki i Gdańsk.

Bilety dostępne są na eBilet.pl oraz na stronie swinkapeppanazywo.pl

KIEDY:

23 kwietnia (sobota), spektakle o godzinie: 10.00, 13.00, 15.30, 18.00

GDZIE:

Scena Relax, ul. Złota 8, Warszawa

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU:

60 minut + przerwa

Więcej o spektaklu: 

Strona www: swinkapeppanazywo.pl

Facebook: www.facebook.com/swinkapeppanazywo

ONLINE #SwinkaPeppanazywo

Źródło:

Materiał nadesłany