EN

11.05.2021, 09:48 Wersja do druku

Warszawa. Repertuar na maj i czerwiec w Teatrze Kwadrat

Inne aktualności

11 maja o godz. 12.00 Teatr Kwadrat rozpocznie sprzedaż i rezerwację biletów na majowe i czerwcowe spektakle. Podgląd pełnego repertuaru jest dostępny tutaj.

Cieszymy się niezmiernie, że po tak długiej przerwie znów będziemy mogli osobiście gościć Państwa w Teatrze Kwadrat. W repertuarze kultowe „Szalone nożyczki”, „Godzinka spokoju”, „Kłamstewka”, „Tydzień nie dłużej…” oraz nasza ostatnia premiera sprzed pandemii „Nie książka zdobi człowieka”.

Gramy w reżimie sanitarnym, z pełnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa, ilość dostępnych miejsc na widowni pozostaje zmniejszona o 50%.

Uwaga!!! Widzów posiadających bilety na niezrealizowane spektakle, chcących wymienić je na spektakle dostępne w repertuarze zapraszamy do kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Widza e-mail: [email protected] / [email protected]

Zachęcamy do zakupu biletów poprzez naszą stronę www.

Podaruj sztukę na Dzień Matki!

Dedykowany voucher prezentowy z okazji Dnia Matki od 11 maja od godz. 12.00 w sprzedaży na teatrkwadratonline.pl.

Spraw radość mamie z okazji jej święta, ofiarowując specjalny voucher na spektakl online w Teatrze Kwadrat. Wygodna formuła vouchera umożliwia obdarowanej osobie obejrzenie dowolnego wybranego przez siebie spektaklu, dostępnego w ofercie VOD Teatru Kwadrat w zaciszu własnego domu.

Na naszej platformie VOD każdy znajdzie coś dla siebie! Od spektakli archiwalnych, jak słynny „Berek, czyli upiór w moherze” z Pawłem Małaszyńskim i Ewą Kasprzyk po najnowsze produkcje stworzone z myślą o widzach Teatru Kwadrat Online, wśród których na szczególną uwagę zasługuje znakomita komedia „Umrzeć ze śmiechu” z Ewą Wencel, Lucyną Malec i Hanną Śleszyńską w rolach głównych.

Pełna oferta spektakli dostępna TUTAJ

Voucher na spektakl online Teatru Kwadrat to wspaniały prezent dla każdej mamy!

KUP VOUCHER w specjalnej cenie 29zł

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne