EN
25.02.2021, 13:11 Wersja do druku

Warszawa. Premiera filmowej wersji "Gluten Sex" Potem-o-tem

Jeszcze trochę czasu minie nim kameralna podróż autokarem do wirtualnego świata "Gluten Sex" będzie znów możliwa. Jednak "Gluten Sex" to program, który od zawsze pozwalał robić widzom to, na co nie mogą pozwolić sobie w rzeczywistości... 26 lutego o godz. 19.00 odbędzie się największa (jak dotąd) wirtualna premiera Teatru Potem-o-tem. Filmowa wersja niezależnej megaprodukcji zagości na trzech platformach streamingowych  przez cały weekend.

fot. mat teatru

Spektakl można będzie obejrzeć od 26 lutego godz. 19.00 do 28 lutego do godz. 23.59 na platformach eWejściówki.pl i E-Kino Pod Baranami. Kup dostęp - 29,90 zł oraz bez ograniczeń czasowych na platformie TheMuBa - premiera 26 lutego godz. 19.00, VOD - 29,90 zł

"Gluten Sex", wersja filmowa

Występują: Wojciech Malajkat, Filip Kosior, Piotr Piksa, Maria Sobocińska, Marta Wągrocka, Agata Różycka, Skodo,Tomasz Zaród

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości.

TEATR POTEM-O-TEM TO...

Niezależny teatr działający w Warszawie. Jedna z nielicznych instytucji kultury utrzymująca się w pełni bez państwowych dotacji. Nie mamy siedziby. Gramy w autokarach, pałacach, galeriach, prywatnych mieszkaniach i wielu innych... Niezależność. Łączenie komedii z gorzką refleksją na temat rzeczywistości. Bliska relacja z widzami. Kameralność. To ich znaki rozpoznawcze.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne