EN
15.01.2021, 15:18 Wersja do druku

Warszawa. Premiera "Czerwonego Kaptura" Teatru Scena 96

Teatr Scena 96 zaprasza na najnowszą premierę. 24 stycznia odbędzie się transmisja online spektaklu "Czerwony Kapturek" w reżyserii zespołowej.

fot. mat. teatru

Któż nie zna historii „Czerwonego Kapturka”, wydanej po raz pierwszy drukiem przez Charles’a Perraulta w 1697 roku, albo w klasycznej wersji braci Grimm, czy w rymowanej Jana Brzechwy. Postać Czerwonego Kapturka pojawiła się w niezliczonej ilości powieści, filmów, skeczy czy opowiadań dla dzieci i jest powszechnie znaną na całym chyba świecie. Także my postanowiliśmy dołożyć kamyczek do tego ogródka!

Zapraszamy na familijny spektakl lalkowy, który będzie zupełnie nowym spojrzeniem na popularną opowieść. Przyjrzeliśmy się tej historii i jej bohaterom z trochę odmiennej perspektywy... będzie i poważnie i zabawnie, a na pewno zupełnie inaczej. Jesteście ciekawi? Jak zwykle mamy coś do powiedzenia dzieciom, dorosłym i bardzo dorosłym.

Zapraszamy na transmisję online z premiery, która odbędzie się w gościnnych progach Promu Kultury Saska Kępa. 

Już 24 stycznia o godzinie 12:00 na stronie https://www.facebook.com/PROMkultury a także na kanale YouTube - youtube.com.

Dostęp do transmisji darmowy!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne