EN
26.01.2021, 15:02 Wersja do druku

Warszawa. Powstała publikacja "Wrażliwość 2020" w ramach projektu "Młodzi kontra dramat vol. 2"

Publikacja "Wrażliwość" powstała w wyniku warsztatów dziennikarskich "Młodzi kontra dramat vol. 2". W cyklu zrealizowanym przy współpracy STUDIO teatrgalerii i portalu dwutygodnik.com wzięło udział kilkunastu licealistów i studentów z Warszawy i okolic.

fot. Sisi Cecylia

Dwumiesięczne warsztaty przypadły na czas narodowej kwarantanny i kolejnego w tym roku zamknięcia teatrów. Publikacja przedstawia spojrzenie młodzieży na obecną sytuację społeczno-polityczną w Polsce oraz stanowi próbę odpowiedzi na pytanie, co w dzisiejszych czasach oznacza pojęcie wrażliwości.

Zapraszamy do lektury i zachęcamy do dzielenia się Waszymi przemyśleniami na temat wrażliwości! 

Piszcie na: [email protected]

AUTORZY: Natalia Cierniak, Anna Koziestańska, Iwona Oskiera, Lenka Sieczkowska, Maria Ludwisiak, Aleksander Lipski Reinstein, Marta Karol, Krystian Przybysz, Natalia Borzuta, Julia Nowocień, Julia Bukowska, Mila Kaleta

KOORDYNATORKA PROJEKTU: Gabriela Stankiewicz

PROWADZĄCY WARSZTATY: Aleksandra Boćkowska, Justyna Lipko-Konieczna, Gabriela Stankiewicz, Paweł Soszyński, Adrian Stachowski, Mateusz Żurawski

PROJEKT PUBLIKACJI: Kuki Krzysztof Iwański

ILUSTRACJE: Mila Kaleta

ZDJĘCIA: Sisi Cecylia

REDAKCJA: Aleksandra Boćkowska, Justyna Lipko-Konieczna, Gabriela Stankiewicz, Adrian Stachowski, Iga Kruk-Żurawska

KOREKTA: Iga Kruk-Żurawska

Organizator: STUDIO teatrgaleria 

Partnerzy: Dwutygodnik, nenukko 

Patroni medialni: e-teatr.pl, Radio Kampus, Uniwerek.TV 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r o grach hazardowych. 

Pliki do pobrania

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne