EN

7.07.2021, 15:55 Wersja do druku

Warszawa. Oświetleniowcy czy może już konstruktorzy oświetlenia?

Na platformie internetowej scenajutra.online ukazał się kolejny autoryzowany wywiad z serii "Ludzie sceny", które odsłaniają kulisy pracy osób związanych z produkcją największych wydarzeń scenicznych w Polsce. W tym momencie Scena Jutra kontynuuje wywiady z osobami odpowiedzialnymi za produkcję opery Cardillac w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w reżyserii Mariusza Trelińskiego.

fot. mat. organizatora

W najnowszym odcinku gościem Sceny Jutra był Tomasz Mierzwa - Kierownik Działu Elektrycznego w Teatrze. Podczas rozmowy Pan Tomasz odpowiedział na szereg pytań prowadzącego, takich jak na przykład co z jego perspektywy było najtrudniejszym aspektem przy organizacji tego wydarzenia. Jak zmieniała się rola oświetlenia w teatrze, ale również czy urządzenia biurowe da się wykorzystać przy produkcji tego rodzaju zaawansowanego technologicznie spektaklu.

Cykl spotkań "Ludzie sceny" skierowane są do wszystkich osób, które realizują ciekawe przedsięwzięcie estradowe i chciałby o tym opowiedzieć na łamach naszej platformy internetowej. Scena Jutra oddaje głos ludziom sceny, promuje niestandardowe rozwiązania, pozwala na "wyjść z cienia" osobom, których nie widać przy produkcji wydarzeń scenicznych.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne