EN
3.06.2022, 15:15 Wersja do druku

Warszawa. Międzynarodowy Dzień Marcina Maseckiego i "Halka" w Multikinie. Polecamy kulturalne wydarzenia

Orange Warsaw Festival, Piknik Wolności w Domu Spotkań z Historią i koncert Artura Rojka w Stodole. Polecamy najważniejsze wydarzenia kulturalne w pierwszej połowie czerwca. Pisze Łukasz Kamiński w „Gazecie Wyborczej”.

Orange Warsaw Festival 

Po dwóch latach nieobecności Orange Warsaw Festival wraca z programem, który fanom powinien wynagrodzić przerwę. Jak zawsze nie zabraknie pierwszorzędnego popu. Na fali pozytywnych recenzji nowej płyty w Warszawie wystąpi Florence and the Machine. Fanów popu na pewno cieszy też obecność Sigrid, młodej Norweżki, która ma talent do chwytliwych, ale nieoczywistych, za to pełnych emocji piosenek. OWF może pochwalić się też silną reprezentacją rapową. Do Warszawy przyjadą Nas, Tyler, The Creator, Joey Bada$$, Earl Sweatshirt oraz Stormzy. Jak zawsze na OWF nie zabraknie polskich gwiazd, wystąpią m.in. Szczyl, Rosalie., Kasia Lins. Fani silent disco będą mogli potańczyć przy muzyce serwowanej m.in. przez Tycjanę czy Glass Hunters.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Orange Warsaw Festival, Rojek w Stodole i "Halka" w Multikinie. Polecamy kulturalne wydarzenia

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Łukasz Kamiński

Data publikacji oryginału:

03.06.2022