Marzec w Teatrze Muzycznym Roma tradycyjnie już będzie obfitował w znakomite spektakle i przepiękne głosy! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi planami na nadchodzący miesiąc.
Inne aktualności
-
Kielce. Przedstawiono nazwiska w konkursie na dyrektora Teatru Żeromskiego 04.04.2025 19:51
- Kraków. Rozpoczyna się cykl Krakowskich Nocy, na początek – Noc Kin Studyjnych 04.04.2025 17:11
-
Warszawa. Ministra kultury przyjęła rekomendację komisji ws. kandydatury Borisa Kudlički na dyr. TW-ON 04.04.2025 17:05
- Bytom. Khambatta Dance Company w Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK 04.04.2025 16:48
- Rzeszów. Teatr Maska z prawie półmilionowym wsparciem na poprawę dostępności jego oferty 04.04.2025 16:16
- Katowice. „MonsterS. Mordercze pieśni” z Teatru Rozrywki w Chorzowie – gościnnie w Śląskim 04.04.2025 15:22
- Zielona Góra. Najpiękniejsze sceny muzyczne ze spektakli Jana Szurmieja w Lubuskim Teatrze 04.04.2025 14:00
- Łódź. Z karmą do teatru. Off-Północna dla schroniska zwierząt 04.04.2025 13:56
- Warszawa. Ministra kultury zapowiada kolejne kroki w sprawie Stowarzyszenia Filmowców Polskich 04.04.2025 13:41
- Szczecin. Teatr Polski zaprasza na sobotnią premierę „Kopenhagi” w reż. Adama Opatowicza 04.04.2025 13:39
- Warszawa. Rusza 24. edycja Nagrody im. C.K. Norwida 04.04.2025 13:27
- Warszawa. Ministra kultury: w latach 2019-2023 PISF wypłacił ponad 5 mln zł nienależnego dofinansowania 04.04.2025 13:15
- Warszawa. 200. premiera Teatru Współczesnego. „Historia miłosna” w reżyserii Wojciecha Malajkata 04.04.2025 12:11
- Olsztyn. Wiosna i lato w Teatrze Jaracza 04.04.2025 10:53
W ramach cyklu Dobry Wieczór Jazz pojawią się wspaniali artyści, miłośnicy jazzu nie mogą przegapić tych koncertów.
O.N.E. – ENTOLOMA. Koncert premierowy
Zespół O.N.E. wykonuje autorski program złożony z kompozycji i aranżacji stworzonych przez jego instrumentalistki. Jest to jazz zagrany nowocześnie, czerpiący inspirację zarówno z muzyki współczesnej, jak i hip hopu oraz etno. Monia Muc, Pola Atmańska, Kamila Drabek i Patrycja Wybrańczyk to wybitne przedstawicielki młodego pokolenia muzyków, na co dzień udzielające się na scenie jazzowej, awangardowej i pop.
EWA BEM I KWARTET ANDRZEJA JAGODZIŃSKIEGO – „GWIAZDY JAZZU DLA DZIECI”
Już 14 marca 2022 roku (poniedziałek) o godz. 19.00 w Teatrze Muzycznym ROMA odbędzie się VI koncert z cyklu „Gwiazdy Jazzu dla Dzieci”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rewitalizację Poradni Chirurgicznej i Ośrodka Chirurgii Ambulatoryjnej Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka. Ideę koncertu wesprą jak zwykle znakomici artyści: Ewa Bem wraz z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego oraz znakomita grupa z Norwegii Mathias Eick Quintet. Serdecznie zapraszamy! Bilety-cegiełki można kupić w kasach Teatru Muzycznego ROMA, na stronie https://www.teatrroma.pl/ oraz na https://www.ebilet.pl/.
Na Novej Scenie w marcu nie zabraknie również uwielbianych przez widzów tytułów: „Once” i „Nowy Jork. Prohibicja”. Koniecznie zajmijcie wolne miejsca już dziś!
Once
Nowy Jork. Prohibicja
Już 27 marca pożegnamy się z musicalem „Waitress”. Jest okazja kupić bilety na ostatni spektakl (i nie tylko) w wyjątkowej promocji! Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały do zakończenia oferty 3+1!
Wszystkie osoby, które do 28 lutego 2022 kupią za pośrednictwem naszej strony bilety.teatrroma.pl trzy bilety na musical „Waitress”, otrzymają czwarty bilet gratis!
Zasady naliczenia rabatu znajdziecie pod tym adresem
www.teatrroma.pl/zasady-naliczenia-rabatu-w-promocji-31-gratis
„Piloci” w TM ROMA już w weekend!
Musical „Piloci” w wersji koncertowej już w najbliższy weekend! Specjalnie na Państwa życzenie ponownie na Dużej Scenie Teatru Muzycznego ROMA! Wersja koncertowa zachwyca widzów i zaskakuje niespodziankami.
Nie możecie tego przegapić!
Zajmijcie najlepsze miejsca już dziś. Bilety znikają błyskawicznie!