EN
3.03.2021, 09:16 Wersja do druku

Warszawa. Marzec w Teatrze Kwadrat

Inne aktualności

Teatr Kwadrat zaprasza na marcowe spektakle. 

„Czego nie widać” nazywana jest najzabawniejszą farsą, jaka kiedykolwiek została napisana. Obwoźna grupa teatralna przygotowuje się do premiery spektaklu. Zostało bardzo mało czasu. Budżet jest ograniczony i wszystko idzie pod górkę. Czy w takich warunkach da się pracować? Na pewno nie sposób się nie śmiać!

Takiego kryzysu nie było dotąd w żadnym Parlamencie. Romans, schadzka, w którą minister angażuje sekretarkę partii opozycyjnej... trup. W pewnym momencie ciężko już odróżnić prawdę od zmyślenia. Do tego jeszcze sprawa może się przedostać do mediów. Czy jest szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z brawurowej polskiej adaptacji słynnego „Okna na parlament”.

Jak wejść na szczyt w świecie zdominowanym przez media, gdy nie ma się cech prawdziwego celebryty podpowie klasyczna komedia pomyłek „Nie książka zdobi człowieka”.  Sztuka porywa widzów do elitarnego światka nowojorskiej branży wydawniczej, gdzie udział w popularnym programie telewizyjnym liczy się o wiele bardziej niż pozytywne recenzje krytyków, a umiejętność błyszczenia w świetle reflektorów znaczy więcej niż talent.

Bilety w sprzedaży od 3 marca od godz. 9.00!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne