EN

17.11.2020, 11:25 Wersja do druku

Warszawa. Listopadowy repertuar Teatru Powszechnego na kanale VOD

Jeszcze w listopadzie Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza widzów na 5 kolejnych pokazów spektakli na kanale VOD, który od ponad miesiąca aktywny jest pod adresem: www.vod.powszechny.com

fot. Natalia Kabanow

Premierowym wydarzeniem na VOD Teatru była transmisja spektaklu „Mein Kampf” w reżyserii Jakuba Skrzywanka (24 października 2020 r.). Spektakl zebrał przed ekranami setki widzów. Na specjalną prośbę widzów, 19 listopada o godz. 18.00, wyemitujemy usprawnione technicznie nagranie streamingu „Mein Kampf”, które będzie dostępne do godz. 23.30. 

Kolejnym tytułem będzie nasz najnowszy spektakl – „Martwa natura” w reżyserii Agnieszki Jakimiak, inspirowany życiem i twórczością niemieckiego artysty i aktywisty ekologicznego, Josepha Beuysa. Spektakl ze względu na wprowadzone trzy dni przed premierą obostrzenia przeciwpandemiczne, w tym zamknięcie teatrów, był zaprezentowany tylko raz na Scenie Małej Teatru Powszechnego (6 listopada 2020 r.). Aby przywrócić spektaklowi repertuarowy rytm, a twórcom możliwość chociaż wirtualnego spotkania z widownią – wyemitujemy nagranie spektaklu aż trzy razy: 27, 28 i 29 listopada, za każdym razem o godz. 19.00 (dostępne do godz. 23.30). 

Całkiem niedawno, bo 11 listopada, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży, odbyła się transmisja online spektaklu familijnego „Ronja, córka zbójnika” w reż. Anny Ilczuk, na podstawie kultowej powieści Astrid Lindgren. Nagranie tego streamingu udostępnimy na kanale VOD już 29 listopada o godz. 11.00 rano (będzie dostępne tylko do godz. 13.00). 

Teatr VOD daje unikatową możliwość uczestniczenia w spektaklu bez wychodzenia z domu. Wystarczy stworzyć osobiste konto na portalu i kupić bilet online, by łatwo i szybko korzystać z udostępnianych treści. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego warto dokonać zakupu już wcześniej. Więcej informacji o kolejnych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej Teatru oraz na www.vod.powszechny.com.

mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne