EN

16.06.2021, 09:23 Wersja do druku

Warszawa. Lipiec w Teatrze Kwadrat

Inne aktualności

16 czerwca o godz. 12.00 rusza sprzedaż biletów na lipcowe spektakle Teatru Kwadrat. W repertuarze aż dwa nowe tytuły, po raz pierwszy na scenie, dostępne przedpremierowo.

„Umrzeć ze śmiechu” Paula Elliotta to komedia, której przezabawną i lekko kryminalną fabułę widzowie Teatru Kwadrat mieli okazję poznać na VOD. Od lipca sztuka zagości na żywo na kwadratowej scenie. To ciepła, a momentami wzruszająca opowieść o tym, że prawdziwa przyjaźń przetrwa nawet śmierć, a na marzenia nigdy nie jest za późno. Występują: Ewa Wencel, Lucyna Malec, Hanna Śleszyńska, Olga Kalicka i Marcin Piętowski.

„Małżeństwo do poprawki” Michaela Englera to lekka, a jednocześnie naszpikowana błyskotliwymi i pełnymi inteligentnego humoru dialogami komedia kryminalna, w której zgodnie z zasadą Hitchcocka bomba wybucha na początku, a potem napięcie tylko rośnie. Na scenie, w najlepszej formie Paweł Małaszyński, Andrzej Andrzejewski, Agnieszka Sienkiewicz i Ilona Chojnowska.

Przypominamy, że to już ostatni moment, by zrealizować vouchery z sezonu 2019/2020. Vouchery zachowują ważność wyłącznie na spektakle grane do 17 lipca.

Pełen repertuar na lipiec dostępny na teatrkwadrat.pl

Zapraszamy do Teatru Kwadrat! 

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne