EN
01.12.2021, 15:30 Wersja do druku

Warszawa-Kraków. "Kruk z Tower" na festiwalu Boska Komedia

Spektakl z repertuaru Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy: "Kruk z Tower" Andrieja Iwanowa w reżyserii Aldony Figury znalazł się w programie 14 Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

fot. Krzysztof Bieliński

W spektaklu występują Katarzyna Herman i Konrad Szymański, nagrodzeni za swoje role na 61. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Tym razem przedstawienie będzie można obejrzeć w odsłonie online.  Jak zapowiada organizator Boskiej Komedii spektakle zaproszone do tego nurtu "eksplorują na różnych poziomach wyobcowanie człowieka i jego próby znalezienia wyjścia z matni, jaką zgotowała nam rzeczywistość. (...) „Kruk z Tower” szuka z kolei światła w mrokach internetu, poruszając niezwykle ważny problem kryzysu tożsamości młodych ludzi, całkowicie od sieci zależnych. Tu z kolei znakomitą kreację aktorską stworzyła Katarzyna Herman w roli matki, która wchodzi do internetu, żeby odnaleźć drogę do swojego syna".

Pokaz odbędzie się 5 grudnia o godz. 19.00. Po spektaklu zaplanowane jest spotkanie z twórcami. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: nowa.boskakomedia.pl

Źródło:

Materiał nadesłany