EN
8.01.2021, 15:54 Wersja do druku

Warszawa. Bilety na trzy spektakle Teatru Roma w sprzedaży

Teatr Muzyczny Roma uruchomił sprzedaż biletów na styczniowe i lutowe pokazy spektakli "Aida", "Once" i "Nowy Jork. Prohibicja".

Szanowni Państwo,

mamy nadzieję już wkrótce wrócić na scenę! Znów będzie można zobaczyć fantastyczny musical Eltona Johna i Tima Rice’a „Aida”. W tej szczególnej sytuacji na Dużą Scenę trafią również przedstawienia z repertuaru naszej Novej Sceny.

W sprzedaży są już bilety na wszystkie poniższe tytuły.

fot. Kajus W. Pyrz

Kolejne terminy przedstawień musicalu „AIDA” już od 22 stycznia

W styczniu i lutym (przy założeniu, że teatry będą mogły wznowić działalność) przedstawienia musicalu „AIDA” grane będą w weekendy. Sugerujemy wcześniejsze kupno biletów, ponieważ ich liczba jest ograniczona. Bilety są nienumerowane, Widzowie będą zajmowali miejsca zgodnie z kolejnością przybycia na salę.

Więcej o spektaklu: teatrroma.pl

BILETY

fot. Karol Mańk

Musical „ONCE” powróci na Dużą Scenę już 10 i 11 lutego

Widzowie, którzy widzieli przedstawienia musicalu ”Once” na Dużej Scenie w czerwcu i lipcu ubiegłego roku byli bardzo zadowoleni. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć ten spektakl w nowej odsłonie i posłuchać po polsku między innymi nagrodzonego Oscarem hitu „Krok za krokiem” („Falling slowly”) na Dużej Scenie TM ROMA!

Więcej o spektaklu: teatrroma.pl

BILETY

mat. teatru

„Nowy Jork. Prohibicja”– 23 i 24 lutego na Dużej Scenie

23 i 24 lutego ten tytuł po raz pierwszy zostanie zagrany na Dużej Scenie! Zapraszamy serdecznie na spektakle w wykonaniu znakomitych artystów - w mgnieniu oka przeniesiecie się do Nowego Jorku lat 20. ubiegłego stulecia!

Więcej o przedstawieniu: teatrroma.pl

BILETY

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne