EN
28.03.2022, 12:47 Wersja do druku

Warszawa. Bilety Ad Hoc! po 40 zł na spektakl „Minetti...” z Janem Peszkiem w Teatrze Polonia

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów można kupić bilety wstępu w cenie 40 zł.

fot. Katarzyna Kural-Sadowska

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: [email protected]  lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte promocją są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na spektakl „Minetti. Portret artysty z czasów starości” Thomasa Bernharda w reż. Andrzeja Domalika w dniach 30, 31 marca o godz. 19.30 w Teatrze Polonia. 

***

Tekst austriackiego dramatopisarza Thomasa Bernharda, analizujący rolę i kondycję aktora. „Minetti. Portret artysty z czasów starości” to spowiedź starego, wielkiego artysty, opowieść o jego stosunku do autorów i publiczności. Bolesny i ponadczasowy dramat. Tytułowa postać wzorowana jest na wybitnym niemieckim aktorze, Bernhardzie Minettim, przyjacielu i długoletnim współpracowniku Thomasa Bernharda, z którego autor robi symboliczną figurę Aktora. W tej roli Jan Peszek.

 W 2021 roku Zarząd Klubu Krytyki Teatralnej Stowarzyszenia Dziennikarzy RP (polska sekcja AICT) przyznał Nagrodę im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego panu Janowi Peszkowi za osiągnięcia w sztuce aktorskiej, z uwzględnieniem kreacji w spektaklu „Minetti. Portret artysty z czasów starości Thomasa Bernharda w reżyserii Andrzeja Domalika na deskach Teatru Polonia będącej swoistą sumą jego drogi aktorskiej.

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: teatrpolonia.pl oraz ochteatr.com.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany