Forum Teatrologiczne i Pracownia Teatru Dawnego w Zakładzie Historii i Teorii Teatru Instytutu Sztuki PAN zapraszają do udziału w 37. Kolokwium Teatralnym, które odbędzie się w środę 19 listopada o godz. 19.00 w formule online.
Spotkanie poświęcone będzie książce dra hab. Tadeusza Kornasia, prof. UJ, zatytułowanej Sam teatr nie wystarcza. Reduta, Białoszewski, Nowosielski, Kajzar, Jarnuszkiewicz…, która ukazała się w tym roku nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rozmowę z Autorem poprowadzi dr hab. Patryk Kencki (IS PAN), prof. PWSFTviT.
Osoby zainteresowane udziałem w seminarium uprasza się o przesłanie maila na adres [email protected], z którego w drodze zwrotnej otrzymają Państwo link do platformy MS Teams, za pośrednictwem której odbędzie się nasze spotkanie.