Carnaval Sztukmistrzów V edycja

Carnaval Sztukmistrzów V edycja (od 23.07.2014 do 27.07.2014)

Organizator

Lubelska Grupa Kuglarzy "Sztukmistrze

Rynek 8, 20-109 Lublin

23.07 Środa

12.00 - 20.00 Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej", Teatr Stary

***
24.07 Czwartek

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

10.00 - 20.00 Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej", Teatr Stary

15.00-21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

20.00 Wielka Parada Kuglarska (w kierunku Muszli koncertowej), Plac Łokietka

21.30 Prometeusz Spektakl akrobatyczno-taneczny, Muszla Koncertowa

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - Magnificent Muttley, Błonia pod Zamkiem

***

25.07 Piątek

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

10.00 - 16.00 Konferencja, Teatr Stary

11.00 - 17.00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem

11.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem

15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

16.00 - 16.20 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

16.00 - 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance" Plac Litewski

16.00 - 16.50 Animal Religion "Indomador" Namiot, Błonia pod Zamkiem *

16.00 - 19.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Plac Litewski

16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac pod Trybunałem

17.00 - 17.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

17.10 - 17.50 La Sbrindola, Pl. Łokietka

18.00 - 18.40 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski

18.00 - 18.40 Compagnie du Grand Frisson: "Crache Coeur", Pl. Po Farze

18.30 - 19.10 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

18.50 - 19.30 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski

19.00 - 19.40 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem

19.00 - 21.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

19.30 - 20.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

19.40 - 20.20 La Sbrindola, Pl. Łokietka

20.00 - 20.20 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

20.30 - 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht Koncert, Pl. Po Farze

20.30 - 21.20 Animal Religion "Indomador", Namiot, Błonia pod Zamkiem *

21.30 - 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - Olivia Anna Livki, Błonia pod Zamkiem

***

26.07 Sobota

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

11.00 - 13.00 Kreators - "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

11.00 - 17.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski

11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem

11.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem

14.00 - 16.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

16.00 - 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak

16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka

16.00 - 16.40 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski

16.50 - 17.30 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski

17.10 - 17.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka

17.10 - 17.40 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem

17.10 - 17.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Po Farze

17.40 - 18.20 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski

18.00 - 18.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze

18.20 - 19.00 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

18.20 - 19.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

18.30 - 19.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak

18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

19.00 - 20.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

19.10 - 19.50 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

19.20 - 20.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem

19.30 - 20.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

19.30 - 20.00 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka

19.30 - 20.30 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *

20.00 - 20.40 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

20.30 - 21.00 Acrojou "Wheelhouse", Deptak

20.30 - 21.10 La Sbrindola, Pl. Łokietka

20.30 - 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze

21.00 - 21.40 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

21.00 - 22.00 "Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *

21.00 - 22.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

21.00 - 22.30 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *

21.30 - 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy Klaves, Błonia pod Zamkiem

***

27.07 Niedziela

10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska

10.00 - 16.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem

11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem

12.00 - 13.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

13.00 - 18.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski

14.00 - 15.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *

15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem

16.00 - 16.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka

16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski

16.30 - 17.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem

17.00 - 17.40 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski

17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka

17.30 - 18.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze

18.00 - 18.30 Okidok "Slips Experience", Plac Litewski

18.00 - 18.40 Bandit Qeen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak

18.00 - 18.50 "Powrót Sztukmistrza" Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN, Plac pod Trybunałem

18.00 - 20.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *

18.10 - 18.40 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka

18.30 - 19.10 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze

18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski

19.00 - 19.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak

19.00 - 19.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie

19.00 - 20.00 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *

19.10 - 19.50 La Sbrindola, Pl. Łokietka

19.30 - 20.10 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

19.50 - 20.30 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski

20.00 - 20.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak

20.00 - 20.40 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze

20.10 - 20.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka

20.30 - 21.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem

20.30 - 21.30 ,,Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *

20.30 - 22.00 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *

21.00 - 23.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min., 20 min. przerwy, Teatr Stary *

21.10 - 21.40 Acrojou "Wheelhouse", Deptak

21.20 - 22.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem

22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - FSC HoT RoD, Błonia pod Zamkiem

Archiwum