EN

9.10.2020, 13:19 Wersja do druku

Toruń. Teatr Horzycy odwołuje spektakle, Baj Pomorski zaprasza do siebie

fot. Wojciech Szabelski

Teatr Horzycy odwołuje piątkowe i sobotnie spektakle "Kariera Nikodema Dyzmy" - na kwarantannie jest jedna z aktorek.

- W związku ze skierowaniem na kwarantannę aktorki gościnnej (tzn. spoza naszego zespołu) występującej w "Karierze Nikodema Dyzmy" musieliśmy odwołać spektakle 9 i 10 października - informuje Teatr Horzycy na swoim profilu na Facebooku.

Z kolei toruńska scena dla młodych widzów - Baj Pomorski - zaprasza na swoje spektakle. - Drodzy Widzowie, od jutra cały kraj znajdzie się w strefie żółtej związanej z zagrożeniem epidemicznym COVID-19. Mimo wprowadzanych obostrzeń, drzwi naszej szafy pozostają dla Was otwarte - czytamy na profilu Baja na Fb.

- Nadal gramy spektakle, jednak ilość miejsc na widowni zostaje zmniejszona do 25 proc.  pełnej pojemności. Abyście mieli możliwość obejrzenia naszych przedstawień, wprowadzamy dodatkowe godziny ich grania. Do obowiązujących obostrzeń dostosowane zostaną także warsztaty z naszej oferty edukacyjnej - informuje Baj.


Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Horzycy odwołuje spektakle, Baj Pomorski zaprasza do siebie

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Toruń” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

ab

Wątki tematyczne