EN

25.05.2021, 09:48 Wersja do druku

Szczecin. Premiera w Kameralnym, spektakle dla dzieci na Zamku i w Pleciudze

Inne aktualności

22 maja Teatr Kameralny zaprasza na premierę spektaklu „Do trzech razy sztuka" na podstawie sztuki pod tytułem „Przyjaciel" autorstwa spółki dramaturgów Konstantego Ciciszwili i Janusza Wasylkowskiego.


Autorzy dają okazję aktorom w inteligentnie napisanej sztuce prezentacji szerokiego wachlarza umiejętności zawodowych. W rolę niekonwencjonalnych przyjaciół wciela się znakomity, aktorski duet: Adam Dzieciniak i Michał Janicki.

CO. GDZIE. ZA ILE

Premiera, 22 maja, Teatr Kameralny, godz. 20. 

Dla dzieci „Ślimak" na Zamku

Spektakl powstał na podstawie znakomitego materiału literackiego Marty Guśniowskiej, autorki najczęściej wystawianych sztuk teatralnych dla dzieci w Polsce. To mądra i zabawna opowieść dla najmłodszych o tym, że trzeba nauczyć się doceniać to, co mamy, bo nieznane niezawszejest lepsze od tego, co bliskie. Oto Ślimak, zamieszkując swój mały, mu-szlowy domek, spotyka na swej drodze Bobra, zajmującego się handlem nieruchomościami.

CO. GDZIE. ZA ILE

Ślimak, 22 maja, godz. 12, Dziedziniec Menniczy, Zamek, bilety 10-20zł.(

Dla dzieci

„Tygrysek i kapitan Morgan" w Pleciudze

Mały, odważny i marzący o wspaniałych przygodach Tygrysek wyrusza w świat wraz z piracką załogą kapitana Morgana. Morska podróż zaprowadzi ich aż na plantację uwielbianych przez wszystkich bananów. Starcie między przyjaznymi żyrafami a agresywnymi piratami wydaje się nieuniknione... Czy te wydarzenia sprawią, że młody, dość naiwny Tygrysek dojrzeje i pozna smak takich słów jak uczciwość, przyjaźń?

CO. GDZIE. ZA ILE

Tygrysek..., 22 maja godz. 16,23 maja godz. 11, Pleciuga, bilety 10-34zł.

Tytuł oryginalny

„Do trzech razy sztuka" w Kameralnym

Źródło:

Głos Szczeciński nr 117/ 22/23-05-21

Autor:

(MK)