EN

9.07.2021, 23:31 Wersja do druku

Świdnica. 23. Festiwal Teatru Otwartego zaczyna się w piątek. Deszcz w niczym nie przeszkodzi

Inne aktualności

Trzy dni z teatrem, zabawą i muzyką startują w piątek, 9 lipca w Świdnicy. Strefa zabaw i większość spektakli zaplanowana jest w plenerze. Festiwal odbędzie się mimo ewentualnych burz czy deszczu - całość programu można przenieść do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

- Pogoda w chwili obecnej nam nie sprzyja, jednak mocno wierzymy w to, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Jednak gdyby deszcze nie ustały, wszystkie dzisiejsze spektakle zostaną przeniesione do sali teatralnej, a strefa zabaw dla dzieci będzie w miejscach zadaszonych przy wieży ratuszowej. Plan B mamy ustalony z teatrami - wszystkie spektakle uda się przenieść - zapewnia Halina Szymańska, koordynująca Festiwal Teatru Otwartego w Świdnickim Ośrodku Kultury.

Świdnicki Festiwal Teatru Otwartego łączy różne formy teatralne - pokazuje spektakle w wykonaniu grup profesjonalnych i amatorskich czy nieformalnych. To propozycja dla całych rodzin i dla osób w każdym wieku. Wstęp jest wolny - na niektóre spektakle obowiązują bezpłatne wejściówki (szczegóły poniżej).

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

23. Festiwal Teatru Otwartego w Świdnicy zaczyna się w piątek, 9 lipca. Deszcz w niczym nie przeszkodzi

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wałbrzych” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne