EN

23.04.2021, 14:35 Wersja do druku

Słupsk. Zbiórka na teledysk grupy teatralnej Materia Prima

Inne aktualności

Grupę Materia Prima tworzy młodzież pod opieką Anny Rau. Przy Ośrodku Teatralnym Rondo działają już od dwóch lat, jednak w tym czasie skład grupy ewoluował. Obecnie Materia Prima to dziesięcioro młodych i zdolnych ludzi w różnym wieku – od 13 do 23 lat. Jeszcze przed lockdownem słupszczanie mieli okazję zobaczyć ich najnowsze dzieło – spektakl muzyczny „Piosenki przeciwko ludzkości”.

Spektakl został zagrany dwa razy, niestety ze względu na obostrzenia i zamknięcie ośrodków kultury – więcej się nie udało. Aby nie tracić kontaktu z publicznością, grupa Materia Prima postanowiła nagrać teledysk do utworu pt. „W dawnych czasach”, który rozpoczyna „Piosenki przeciwko ludzkości”. W tym celu na portalu crowdfundingowym wspieram.to przygotowano zbiórkę, której celem jest 3500 złotych. Pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup rekwizytów oraz opłacenie ludzi, którzy zajmą się techniczną stroną teledysku.

Dla wszystkich wpłacających przewidziano nagrody, począwszy od podziękowań, a na występie w teledysku i kotletach mielonych skończywszy.

Więcej informacji nt. grupy Materia Prima i samej zbióki na stronie
www.wspieram.to/teledyskmateriaprima

Źródło:

Materiał nadesłany