EN

13.09.2022, 11:48 Wersja do druku

Siedlce. Rusza Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja”. Start tylko dla dorosłych

Inne aktualności

Na pewno dużo śmiechu, ale także dużo chwil wzruszenia i okazji do refleksji zapewni nam nowa odsłona dorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Przez najbliższe jesienne i zimowe miesiące będziemy mieli okazję posmakować świetnej rozrywki na Scenie Teatralnej CKiS. Publiczność pokochała ten festiwal. Aktorzy również. Nie kryją, że prezentacje spektakli w Siedlcach to wyzwanie, bo widzowie są wymagający, ale też bardzo życzliwi. To prawda. Potrafimy zareagować żywiołowo, nie szczędzimy też owacji na stojąco.

W tym roku patronem artystycznym festiwalu jest Robert Rozmus, którego zobaczymy już w pierwszym spektaklu 30 września (bilety najlepiej już rezerwować). „Metoda na wnuczka" to spektakl... tylko dla dorosłych! Co się wydarzy, gdy świat niebanalnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami? Przezabawna komedia (w reżyserii Emilina Kamińskiego) z wątkiem kryminalnym w tle pokazuje życie dojrzałych mieszkańców Warszawy w pełnej palecie barw. Gwarantuje porządną dawkę humoru, cięte riposty i lawinę emocji! Rezerwacje i bilety są dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Rusza Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja"! Start tylko dla dorosłych

Źródło:

„Tygodnik Siedlecki” nr 37

Autor:

(mz)

Data publikacji oryginału:

14.09.2022